Chris Liberator @ HALA ODRA

5 listopada 2022, Sobota

Hala Odra

bulwar Maurycego Beniowskiego 5, Szczecin

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Otwarcie bramy – 21:00

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Chris Liberator – DJ i producent z Londynu, zaczynający swoją karierę w 1991 roku. Jeden z pionierów sceny acid techno, właściciel wielu wytwórni płytowych, Swoje nagrania wydaje pod wieloma pseudonimami oraz w kolaboracji z innymi artystami. Współzałożyciel kolektywu Stay Up Forever. Regularnie gra na całym Świecie w tym w Australii, Japonii, Brazylii, czy USA.

Chris pochodzi wywodzi się z anarchistycznego ruchu punkowego, do dziś walcząc z systemami państwowymi..
Wiele utworów wydanych na płytach vinylowych głosi hasła typu DROP ACID not BOMBS czy THIS is NOT DEMOCRACY it is a DICTATION.

Chris Liberator to dj z ogromną charyzmą, potrafiący porwać tłumy swoimi energetycznymi setami.5 listopada zagra dla Was w Hali Odra seta djskiego wyłącznie z vinyli!

Line-up:

Chris Liberator – Stay Up Forever, Londyn
Chris Da Break – Neuroshocked
Drewniany – Techno Expodition
Droptech – Neuroshocked
Marcin Koltek – Audiosensor
Igor Ground – Audiosensor
Phuture Cube – Neuroshocked
Sin Sensor – Neuroshocked

Wydarzenie 18+

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl! 

Chris Liberator @ HALA ODRA | 5 listopada 2022, Sobota, Hala Odra

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →