Breaky Night: Burr Oak & Skrimor | 9. Urodziny Breaky Vibes

9 lutego 2024, Piątek

Drugi DOM

ul. Kazimierza Pułaskiego 6, Gdynia

Start: godz. 22:00

Podziel się:

Drum&bassowe urodziny Breaky Vibes to już coroczna tradycja. W 2024 ich celebracja będzie połączona z jubileuszem 10 lat na scenie drum&bass Detoxica. Po latach spędzonych w Sopockim Sfinks700, wydarzenie powraca do miasta, gdzie wszystko się zaczęło, czyli Gdyni.

9. Urodziny Breaky Vibes odbędą się w nowym klubie Drugi Dom. Miejsce, które słynie z muzyki technicznej, ponownie otwiera się na bassowe klimaty. Na zaproszenie Breaky Vibes w Gdyni wystąpi jeden z najbardziej rozchwytywanych nowych duetów neurofunku, Burr Oak. Panowie przyjadą w komplecie, tworzonym przez The Clamps i Opsena. 

Towarzyszyć im będzie Skrimor, który podbija swoimi numerami kolejne wytwórnie, takie jak Neuropunk, Korsakov czy Axon. Nie zabraknie także dwóch kontrastujących muzycznie scen z jakościowym nagłośnieniem i znanym polskim supportem, by każdy fan drum&bassu znalazł coś dla siebie.

Bilety dostępne w przedsprzedaży.

1 pula – 50 PLN
2 pula – 60 PLN
3 pula – 70 PLN

Breaky Night: Burr Oak & Skrimor | 9. Urodziny Breaky Vibes | 9 lutego 2024, Piątek, Drugi DOM

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →