Anna Wyszkoni / Marek Jackowski - Oprócz błękitnego nieba. Finał trasy.

Anna Wyszkoni / Marek Jackowski – Oprócz błękitnego nieba. Finał trasy.

10 listopada 2024, Niedziela

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Małopolska 48, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

W hołdzie dla twórczości Marka Jackowskiego i zespołu Maanam Anna Wyszkoni zagrała trasę koncertową „Oprócz błękitnego nieba”. Wyjątkowa scenografia symbolizująca słoneczną Italię nawiązywała do miejscowości San Marco, w której Jackowski spędził ostatnie lata swojego życia. Koncertem w Filharmonii Szczecin wokalistka w sposób szczególny zamknie ten niezwykle ważny dla niej projekt. Nie zabraknie największych przebojów Maanamu, cytryn z włoskiego ogrodu w San Marco i niezwykłej energii Ani i jej muzyków.

Marek Jackowski jest jedną z największych ikon polskiego rocka. Podczas trwającej blisko 40 lat kariery muzycznej stworzył, głównie dla zespołu Maanam, mnóstwo ponadczasowych przebojów, m.in.: „Oprócz błękitnego nieba”, „Kocham Cię, kochanie moje”, „To tylko tango”, „Szare miraże”, „Lucciola” czy „Krakowski spleen”.

W maju 2023 roku minęła dziesiąta rocznica śmierci Marka Jackowskiego. Anna Wyszkoni wraz ze swoim zespołem uczciła jego pamięć albumem „10”. Tytuł symbolizuje 10 utworów w 10 rocznicę śmierci artysty. W 2024 roku odbyła się trasa koncertowa „Oprócz błękitnego nieba”, której wielki finał będzie miał miejsce 10 listopada w Filharmonii w Szczecinie.

W ciągu 28 lat działalności artystycznej Anna Wyszkoni wydała łącznie dwanaście albumów. Współpracowała z wieloma polskimi artystami, a Marek Jackowski był jedną z najważniejszych osób na jej muzycznej drodze.

Zarezerwuj swoje bilety na wyjątkowe spotkanie z ikonami polskiej sceny muzycznej i zostań częścią tej sentymentalnej podróży!

————-

REGULAMIN WYDARZENIA.

Anna Wyszkoni / Marek Jackowski – Oprócz błękitnego nieba. Finał trasy. | 10 listopada 2024, Niedziela, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Biletomat.pl
170 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →