ANATOMIA UPADKU | Szczecin

25 maja 2024, Sobota

Dom Kultury

Ul. Krzemienna 10, Szczecin

Start: godz. 17:30

Podziel się:

ANATOMIA UPADKU (Anatomy of a Fall, Francja 2023, 153’)

REŻYSERIA: Justine Triet OBSADA: Sandra Hüller, Swann Arlaud, Milo Machado-Graner

„Anatomia upadku” to mistrzowski thriller, w którym poszukiwanie odpowiedzi na pytanie „czy zabiła?” ogląda się niczym pełną napięcia intrygę rodem z „Zaginionej dziewczyny” Davida Finchera. To coś więcej niż śledztwo w sprawie morderstwa: to niepokojąca podróż do samej głębi burzliwej relacji pozornie szczęśliwych małżonków. Ta bolesna, superinteligentna wiwisekcja współczesnej rodziny zelektryzowała Cannes. Francuska reżyserka pokazała znakomite, niepokojące kino, opowiedziała o współczesnej moralności, o tym, co może kryć zwyczajna, wydawałoby się, świetnie prosperująca rodzina. Zapytała, czym jest prawda i czy jesteśmy w stanie do niej dojść.

ZŁOTA PALMA W CANNES W 2023 ROKU. 5 NOMINACJI DO OSCARA, W TYM ZA GŁÓWNĄ ROLĘ SANDRY HULLER I ZA NAJLEPSZY FILM. NAGRODA AKADEMII ZA SCENARIUSZ ORYGINALNY.

Seans filmowy poprzedza prelekcja, przygotowana i wygłoszona przez Krzysztofa Spóra.

ANATOMIA UPADKU | Szczecin | 25 maja 2024, Sobota, Dom Kultury

Biletomat.pl
15 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →