ACROSS THE UNIVERSE | Szczecin

ACROSS THE UNIVERSE | Szczecin

26 czerwca 2024, Środa

Dom Kultury

Ul. Krzemienna 10, Szczecin

Start: godz. 17:30

Podziel się:

ACROSS THE UNIVERSE (USA 2007, 133’)

REŻYSERIA: Julie Taymor OBSADA: Jim Sturgess, Evan Rachel Wood, Joe Anderson, Bono

Za pomocą na nowo zinterpretowanych piosenek The Beatles, film opowiada historię miłosną rozgrywającą się w burzliwych latach 60-tych, czasach protestów antywojennych, eksploracji umysłu i rock’n’rolla. Jego akcja przenosi się z doków Liverpoolu do nowojorskiej Greenwich Village, z targanych zamieszkami ulic Detroit na pola Wietnamu. Młodzi kochankowie, Jude (Jim Sturgess) i Lucy (Evan Rachel Wood), razem z grupą przyjaciół i muzyków zostają wciągnięci w ruchy antywojenne i kontrkulturowe. Ich przewodnikami są Dr Robert (Bono) i Mr Kite (Eddie Izzard). Przeciwności losu, których nie są w stanie kontrolować, rozdzielają zakochanych, zmuszając Jude’a i Lucy do odnalezienia własnej drogi powrotu do siebie.

WYBITNA STRONA WIZUALNA, POMYSŁOWO WYKORZYSTANE PIOSENKI THE BEATLES, PONADCZASOWA HISTORIA MIŁOSNA I CIEKAWIE OPISANE LATA SZEŚĆDZIESIĄTE.

Seans filmowy poprzedza prelekcja, przygotowana i wygłoszona przez Krzysztofa Spóra. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

ACROSS THE UNIVERSE | Szczecin | 26 czerwca 2024, Środa, Dom Kultury

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →