SBM Label ma już 10 lat! Sprawdźcie niespodziankę, jaką przygotowali dla fanów


26 października 2020

Podziel się newsem:

10 lat, tyle czasu minęło od momentu założenia SBM Label. Przez ten czas wytwórnia wydała mnóstwo platynowych płyt i singli. Sprawdźcie je wszystkie w specjalnie przygotowanym mixtape’ie.

10 lat SBM Label!

Wczoraj, czyli 25 października, minęło dokładnie 10 lat od założenia kanału SBM Label na YouTube. Przez te wszystkie lata, label Solara i Białasa publikował między innymi utwory takich artystów jak Bonson, czy przede wszystkim Quebonafide, który nakładem tej wytwórni wydał pierwszy album – Eklektyka.

Z okazji dziesięciolecia, wytwórnia postanowiła zrobić niespodziankę swoim fanom. Na YouTube’owym kanale labelu pojawił się wyjątkowy mixtape, na którym znalazło się 100 wybranych singli, które przez 10 lat pojawiły się na kanale SBM Label. Możemy sobie tylko wyobrażać jak ciężkie było to wyzwanie, ponieważ przez ostatnie 10 lat opublikowano tam ponad 1000 utworów.

SBM – 100/10 MIXTAPE

Oprócz wyjątkowego mixtape’u, wytwórnia postanowiła także pochwalić się osiągnięciami swoich podopiecznych na przestrzeni minionego dziesięciolecia.

Jedna wiara, jeden skład!

10 lat, to cholernie dużo. Przez ten czas Maffija Solara i Białasa przeszła bardzo długą drogę. Od wyśmiewanego przez internautów projektu, do jednej z największych wytwórni hip-hopowych w kraju.

Pierwotny trzon SB Maffiji, oprócz Solara i Białasa stanowili Quebonafide, ale także Beteo, TomB, Koldi, Dj Johny, ADM, Harry, Danny i Lanek. Przez ten czas przez SBM przewinęły się sylwetki takich zawodników jak Smolasty, Flint, Avi i Louis Villain, czy wymieniany już Bonson.

Natomiast obecnie, w labelu znajdziemy czołówkę polskiej sceny, czyli Bedoesa, Matę, czy Jana-Rapowanie. Skład zasilają także Adi Nowak, White 2115, Moli czy bracia Kacperczyk. Co ciekawe, jedynymi zawodnikami, którzy oprócz Solara i Białasa jest z SBM praktycznie od samego początku są Beteo, Lanek i DJ Johny.

SBM Label, hotel maffija
SB Maffija – Hotel Maffija – okładka albumu

SB Maffija, jako cały skład wydała także kilka wspólnych albumów i mixtape’ów. Ostatnim wspólnym albumem jest Hotel Maffija, który powstał podczas wspólnego wyjazdu wszystkich członków labelu.

SB Maffija – Hotel Maffija

10 lat, tyle czasu minęło od momentu założenia SBM Label. Przez ten czas wytwórnia wydała mnóstwo platynowych płyt i singli. Sprawdźcie je wszystkie w specjalnie przygotowanym mixtape’ie. 10 lat SBM Label! Wczoraj, czyli 25 października, minęło dokładnie 10 lat od założenia kanału SBM Label na YouTube. Przez te wszystkie lata, label Solara i Białasa publikował […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Polish Hip-Hop Festival 2021

Biletomat.pl
od 250 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.