Quebonafide z potrójną platyną za „Romantic Psycho” i niespodzianką dla fanów


09 października 2020

Podziel się newsem:

Co by nie mówić, ten rok w rapie należy zdecydowanie do Quebonafide. Jego cyfry biją kolejne rekordy. Tym razem ostatni album pokrył się potrójną platyną.

2020 rokiem Quebonafide

Jeżeli miałbym wskazać, na ten moment, najważniejsze wydarzenie na polskiej scenie muzycznej w tym roku to bez dwóch zdań, obok pandemii, byłaby to premiera nowego albumu Quebonafide. I nie jest to sukces w pełni organiczny. Raper ciężko pracował na swoje wyniki i właśnie otrzymuje tego wyniki.

Quebonafide feat. Daria Zawiałow – BUBBLETEA (prod. Duit) (Official Video)

Zmiana wizerunku o 180 stopni, występ w TVN, Quebo twarzą krzyżówek, tajemnicza, zostawiająca niedosyt i podsycająca ciekawość pierwsza płyta, spontaniczny freestyle w newonce, aż w końcu drugi, poważny album i powrót do starego wizerunku. Wszystko to przeżyliśmy na przestrzeni kilku miesięcy. Fani śledzili z wypiekami każde kolejne posunięcie Kuby. Tak hybrydowej w środkach przekazu akcji promocyjnej nie widział polski przemysł muzyczny od lat. No i nie trzeba było długo czekać na sukcesy.

Zdumiewający wynik i wirtualna niespodzianka

Jeszcze jakiś czas temu donosiliśmy o nominacji Quebo do MTV EMA 2020, a już spieszymy z kolejnymi informacjami o sukcesach rapera. Wczoraj, za pośrednictwem Instagrama muzyk pochwalił się faktem, że Romantic Psycho pokryło się potrójną platyną. Oznacza to, że album sprzedał się w co najmniej 90 tys. sztuk.

Z tej okazji zawodnik przygotował dla fanów specjalny filtr instagramowy, który aktywuje się po zeskanowaniu fizycznej okładki krążka. Na stories rapera trafiło przykładowe użycie rzeczonej zabawki. Podoba się Wam?

Quebonafide

Co by nie mówić, ten rok w rapie należy zdecydowanie do Quebonafide. Jego cyfry biją kolejne rekordy. Tym razem ostatni album pokrył się potrójną platyną. 2020 rokiem Quebonafide Jeżeli miałbym wskazać, na ten moment, najważniejsze wydarzenie na polskiej scenie muzycznej w tym roku to bez dwóch zdań, obok pandemii, byłaby to premiera nowego albumu Quebonafide. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →