Beteo w końcu zapowiada nowy album! Limitowany preorder „Hoodie” właśnie wystartował


01 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Po prawie dwóch latach od debiutanckiego Nowego Popu, Beteo w końcu zapowiada jego kontynuacje. Właśnie poznaliśmy szczegóły nowego wydawnictwa zawodnika SBM Label.

Post-osiedlowy hip-hop

Nowy album Beteo to coś na co czekaliśmy od bardzo dawna. 2 lata temu swoją premierę miał bowiem Nowy Pop, na którym Betelak bardzo sprawnie łączył mocne linijki ze śpiewanymi refrenami. Jednak krążek, pomimo bardzo dobrego poziomu, nie wiedząc czemu, nie został doceniony tak jak powinien i nie pozostał na długo w pamięci słuchaczy.

Beteo – Nowy Pop – odsłuch albumu

Wszystko zmieniło się za sprawą zwrotek Beteo na Hotelu Maffija, gdzie zaprezentował się z naprawdę bardzo dobrej strony. Tym samym pokazał wszystkim tym, którzy o nim zapomnieli, że może jeszcze trochę namieszać na scenie.

SBM Label – Hotel Maffija – odsłuch albumu

Nowy krążek Beteo nosi tytuł Hoodie i ma być albumem osadzonym w post-osiedlowym klimacie. Gospodarz albumu wywodzi się z blokowisk i na przestrzeni krążka opowie o próbie odnalezienia się w wielkomiejskim świecie. Wszystko to, według zapowiedzi rapera ma być podparte bezkompromisowymi linijkami, a także wpadającymi w ucho refrenami. Patrząc na dotychczasową twórczość Beteo, to jest w tym wszystkim dużo prawdy. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że zawodnik SBM Label nowym albumem porządnie zaznaczy swoją obecność na scenie, a słuchacze długo nie zapomną o tym wydawnictwie.

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnego singla promującego album. Jednakże mam przeczucie, że w najbliższych dniach ulegnie to zmianie. Natomiast jeżeli chodzi o gości na Hoodie, to ci będą powoli ujawniani. Ponadto, patrząc na ruchy niektórych raperów w sieci, spodziewam się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy Hodaka, Żabsona, Reto i Białasa.

Beteo – Hoodie – premiera 30.10.2020

Pomimo tego, że do premiery Hoodie został jeszcze miesiąc, to już dziś, na stronie sbmstore.pl możecie już zamówić wyjątkowy, limitowany preorder albumu. Na jego wyjątkowość wpływa przede wszystkim niecodzienny dodatek. Jest to drewniane jojo z wygrawerowanym logo projektu. Za zdjęcie na okładce odpowiada Piotr Pytel.

beteo - hoodie - okładka albumu
Beteo – Hoodie – okładka albumu

Po prawie dwóch latach od debiutanckiego Nowego Popu, Beteo w końcu zapowiada jego kontynuacje. Właśnie poznaliśmy szczegóły nowego wydawnictwa zawodnika SBM Label. Post-osiedlowy hip-hop Nowy album Beteo to coś na co czekaliśmy od bardzo dawna. 2 lata temu swoją premierę miał bowiem Nowy Pop, na którym Betelak bardzo sprawnie łączył mocne linijki ze śpiewanymi refrenami. […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.