kadr z klipu do utworu „Hit na wakacje" Beteo, Białasa i Kronkela Doma

Beteo prezentuje nowy singiel i rusza z preorderem albumu


01 września 2022

Podziel się newsem:

SBM Label nie próżnuje! Do sieci trafił pierwszy singiel z nowego albumu ich zawodnika Beteo. Wystartował także preorder. Sprawdź szczegóły.

Beteo powraca

Po dwóch latach od wydania albumu Hoodie Beteo powróci z nowym wydawnictwem! Na stronie SBMStore wystartował preorder jego nadchodzącego krążka Palma na blokach, dostępny także w wersji palmbox, zawierającej plakat, a także zestaw palmowy, w skład którego wchodzą nasiona, ziemia do donicy i sama donica. Zakupienie jedynie podstawowej wersji daje „tylko” dostęp do dodatkowych numerów. Oprócz muzyki wystartował także merch dedykowany najnowszej płycie Beteo. Znamy pierwszy singiel z Palmy na blokach. Na Hicie na wakacje (który swoją premierę miał podczas SBM FFestival vol. 6) gościnnie udzielili się Białas i Kronkel Dom. Za bit odpowiada joezee, klip jest dziełem Porobione Studio. Premiera najnowszego album Beteo już 30 września tego roku.

Beteo ft. Białas, Kronkel Dom – Hit na wakacje prod. joezee

SBM Label nie próżnuje w 2022 roku

Obecny rok jest bardzo intensywny wydawniczo dla SBM Label. Po nakręceniu ogromnej spirali popularności poprzez Hotel Maffija 2 sukcesywnie wypuszczają albumy kolejnych swoich artystów. Można zauważyć, że praktycznie za każdym razem trzymają się prostego schematu: jeden projekt ujrzy światło dzienne, od razu ruszają z promocją kolejnego. I tak oto w tym roku ukazały się już kolejno płyty: Jana-rapowanieLankaKinniego Zimmera i White’a 2115. Przyszedł więc czas na Beteo. Co dalej? Lista zawodników w labelu, którzy nie wydali w tym roku albumu, zaczęła się zmniejszać. Bracia Kacperczyk zapowiedzieli powrót dopiero na wiosnę 2023. Nic nie sugerujemy, ale nie obrazilibyśmy się na nowego Matę

SBM Label nie próżnuje! Do sieci trafił pierwszy singiel z nowego albumu ich zawodnika Beteo. Wystartował także preorder. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →