okładka singla „Palma na blokach”

Beteo tuż po wydaniu albumu publikuje EP-kę, którą dodawał do preorderów


07 października 2022

Podziel się newsem:

W serwisach streamingowych zadebiutowała EP-ka zatytułowana LOGO. To dodatek, który Beteo umieszczał w preorderze ostatniego albumu.

Betelak z nową EP-ką

Dziś o północy w serwisach streamingowych ukazało się LOGO EP. Projekt składający się z sześciu piosenek był częścią promocji albumu Palma na blokach Beteo. Krążek w wersji fizycznej można było zakupić w ramach wyprzedanego już zestawu PALMBOX. Oprócz Palmy na blokach i dodatkowej EP-ki pakiet zawierał także wlepki, autograf, plakat, niespodziankę oraz zestaw palmowy, w skład którego wchodziły nasiona, ziemia i dedykowana ręcznie stemplowana doniczka. Ani raper, ani wytwórnia, nie informowali nigdy, że LOGO EP nie ukaże się w wersji cyfrowej.

Zobacz: Jesień już tu jest, a weteran SBM Label wciąż pod palmą. Rozmawiamy o nowej płycie Beteo

LOGO EP trwa nieco ponad kwadrans. Oprócz zawodnika SBM Label usłyszymy również Bersona, Matiegoniezyje, Kronkel Doma, ekipę B24 oraz White’a 2115. Przy projekcie pracowali również m.in. DJ Johny, Pedro i francis.

Beteo – LOGO EP – odsłuch materiału

Palma na blokach trafiła na rynek w zeszły piątek, 30 września. Album składa się z trzynastu piosenek, a wystąpili na nim również Lanek, Białas i wcześniej wspomniany reprezentant ekipy Get Money Live Life. W przyszłym tygodniu Związek Producentów Audio Video opublikuje cotygodniową Oficjalną Listę Sprzedaży, która pokaże, jakim zainteresowaniem cieszył się materiał w premierowym tygodniu. Wśród debiutującej konkurencji znajduje się m.in. Pezet z Muzyką Komercyjną.

Przeczytaj także: White 2115 otrzymał wyróżnienie od ZPAV, choć Pretty Boy nie miał jeszcze premiery

Beteo wraca po dwóch latach od premiery ostatniego albumu z Palmą na blokach, najlepszym projektem, jaki dotychczas udało mu się stworzyć

– przekonywali wydawcy.

Beteo – Palma na blokach – odsłuch albumu

W serwisach streamingowych zadebiutowała EP-ka zatytułowana LOGO. To dodatek, który Beteo umieszczał w preorderze ostatniego albumu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Betelak z nową […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →