kadr z teledysku „Chodź na podwórko”

Beteo zachęca nowym singlem, by wyjść na podwórko


14 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Beteo kontynuuje promocję swojej nadchodzącej płyty zatytułowanej Palma na blokach. Tym razem zawodnik SBM Label zachęca do wyjścia na zewnątrz.

Betelak z drugim singlem

Dziś po południu na kanale SBM Label ukazał się drugi singiel promujący Palmę na blokach od Beteo. Za produkcję bitu odpowiada enchpannt, a realizacją wokali, mixem i masteringiem zajął się Propz dla Nobocoto Studio.

Zobacz: Beteo prezentuje nowy singiel i rusza z preorderem albumu

Piosence Betelaka towarzyszy teledysk, który jest dziełem Porobione Studio. Dodatkowe ujęcia zarejestrowali Grzegorz Filip, Julian Dzwonkowski oraz Michał Dolny.

Beteo – Chodź na podwórko

Premierę albumu Beteo zaplanowano na 30 września. Tego samego dnia na rynku ukaże się chociażby Muzyka Komercyjna Pezeta. Promocja Palmy na blokach ruszyła z początkiem września. Wówczas na kanale stołecznej wytwórni ukazał się teledysk do Hitu na wakacje z udziałem Kronkel Doma i Białasa.

Wraz z premierą pierwszego singla w sklepie SBM Label wystartowała przedsprzedaż płyty w dwóch wariantach. Pierwszy z nich składa się wyłącznie z krążka w wersji deluxe. Album będzie zawierać dodatkowe utwory, a do zamówienia dołożone zostaną wlepki @podwrko. Z kolei pakiet Palmbox, oprócz wersji deluxe i wlepek, zagwarantuje również autograf, plakat oraz zestaw palmowy. W jego skład wchodzą nasiona, dedykowana doniczka oraz ziemia. Będzie to pierwszy solowy projekt Beteo od czasu HOODIE wydanego w 2020 roku.

Beteo wraca po dwóch latach od premiery ostatniego albumu z Palmą na blokach, najlepszym projektem, jaki dotychczas udało mu się stworzyć. Słyszymy się na bloku

– czytamy w opisie albumu.
beteo palma na blokach sbm label
okładka albumu Palma na blokach, projekt: Stasiek Zieliński, SBM Label 2022

Beteo kontynuuje promocję swojej nadchodzącej płyty zatytułowanej Palma na blokach. Tym razem zawodnik SBM Label zachęca do wyjścia na zewnątrz. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Betelak z drugim singlem […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →