Yegor Zabelov | Szczecin [ODWOŁANY]

25 listopada 2023, Sobota

Klub Jazzment

Kurkowa 4, Szczecin

Start: godz. 20:00

Podziel się:

KONCERT ODWOŁANY

Zapraszamy na niezwykły koncert eksperymentalnej muzyki akordeonowej. Yegor Zabelov to jeden z najbardziej unikatowych akordeonistów Europy Wschodniej. Obecnie muzyk mieszka i tworzy w Gdańsku. Zabelov poświęca swoją pracę odkrywaniu możliwości instrumentu, w którym się specjalizuje, niejednokrotnie docierając jego granic. Akordeon staje się w jego rękach narzędziem kreowania przeżyć mistycznych, a występy przybierają formę muzycznego rytuału.

W ciągu ostatnich kilku lat Zabelov skupił się na swojej karierze solowej. Muzyk jest częstym gościem Europejskich festiwali, między innymi w Polsce, gdzie zagrał podczas Ethno Portu w Poznaniu, Ethniesy w Bydgoszczy, Solidarity of Art w Gdańsku oraz Skrzyżowanie Kultur w Warszawie. “Zabielow odnajduje mentalnej mapy pomiędzy tradycyjną grą na akordeonie a post-rave’owymi, bezkompromisowymi pejzażami dźwiękowymi. Nikt nie wyobraża sobie, że wydawanie dźwięków ambientowych jako Aphex Twin na akordeonie było możliwe.” – Louder Than War.

Miejsca nienumerowane przy numerowanych stolikach.

 

Yegor Zabelov | Szczecin [ODWOŁANY] | 25 listopada 2023, Sobota, Klub Jazzment

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →