XMASS Lemmy Tribute Party ORGASMATRON+4SZMERY+ALCOHOLICA

XMASS Lemmy Tribute Party ORGASMATRON+4SZMERY+ALCOHOLICA

17 grudnia 2022, Sobota

Klub u Bazyla

Norwida 18A, Poznań

Start: godz. 17:00

Podziel się:

Zapraszamy Was na wyjątkowy koncert na którym wystąpią trzy najlepsze polskie Tribute bandy hołdujące twórczości takich gigantów jak: AC/DC, Motorhead czy Metallica. Ten koncert jest poświęcony głownie pamięci lidera Motorhead Lemmiego Kilmistera.
Gospodarzem tego niesamowitego wieczoru jest Orgasmatron i to on odda główny hołd twórczości Lemmiego.
Pozostałe zespoły także pokłonią się legendzie Rock n rolla grając kilka przygotowanych specjalnie na ta okazję utworów.

———————————————
„4 szmery” – polski zespół rockowy „, specjalizujący się w wykonywaniu kompozycji legendarnego AC/DC. Na początku swojej działalności grupa tworzyła własne kompozycje z silnymi wpływami AC/DC, by z czasem pozostać wiernym „odtwórcą” utworów z dyskografii swoich idoli. W przeciwieństwie do większości zespołów tego typu, „4 szmery” celowo zrezygnowały z „przebierania” się za muzyków AC/DC. opierając swoja jakość na brzmieniu i charyzmatycznym wokaliście, który umiejętnie łączył w swoim śpiewaniu walory „Bona” Scotta z krzykliwym wokalem Briana Johnsona. Przez prawie 20 lat swojej działalności, zespół zagrał ponad 1000 koncertów, by w roku 2019 „zadebiutować” bardzo dobrze przyjętym albumem „Roll
———————————————
ORGASMATRON to muzyczny kolektyw, hołdujący twórczości m.in. Lemmiego Kilmistera i Motörhead złożony ze znakomitości polskiej sceny rockowo-metalowej. Na chwilę obecną zespół tworzą muzycy Acid Drinkers (Titus), Gomor, Flapjack (Maciej Jahnz), Turbo (Wojciech Hoffman) i Ceti (Piotr Szpalik).
Orgasmatron to koncertowy Tribute band, który powstał na okoliczność uczczenia 5 rocznicy śmierci nieodżałowanego Lemmiego lidera Motorhead.
Sami o sobie:
Zebraliśmy się w tak zacnym gronie,, żeby pokłonić się gigantowi. Aby oddać hołd facetowi który z gatunku muzycznego, którym jest rock‘n’roll, zrobił sobie sposób na życie.
Zrobił to uczciwie szczerze i konsekwentnie. W normalnych warunkach ludzie potrafią uczcić swoich bohaterów minutą ciszy…, ale nie my i nie dzisiaj… i nie minutą ale kolejnymi godzinami Cholernego Łomotu!!!
Orgasmatron (Titus, Wojciech Hoffman, Maciej Jahnz i Piotr Szpalik)
——————————————–
Zespół „AlcoholicA” powstał w 2004 roku z myślą o graniu muzyki zespołu Metallica. Nazwa zespołu została wybrana nie przypadkowo – przydomek ten zyskała Metallica w pierwszych latach swojej działalności.
W 2017 roku ukazała się pierwsza autorska płyta zespołu – Sub Zero
——————————————–
Bilety:
I pula – 80 zł
II pula – 90 zł
Bramka 100 zł
Plan wieczoru:
19.00 – bramka
20.00 –
21.15 –
22.30 – Orgasmatron ♠️

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →