XIX Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia | Zalasewo

XIX Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia | Zalasewo

31 sierpnia 2024, Sobota

Hala Widowiskowo-Sportowa w Zalasewie

Jana Haweliusza 26, Zalewo

Start: godz. 13:00

Podziel się:

XIX Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia

W tym roku pamięć o Arkadiuszu Gołasiu na boisku uczczą:

Projekt Warszawa – gang Grabana po fenomenalnym sezonie zakończonym zdobyciem Pucharu Challenge i brązowym medalem PlusLigi wraca do Zalasewa – aby bronić tytułu mistrzowskiego z ubiegłorocznego XVIII Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia. Wielkopolscy kibice mawiają, że kto wygrywa Memoriał ten kończy z europejskim trofeum. Kwalifikacja do Ligi Mistrzów już jest…

Jastrzębski Węgiel – siatkarze Marcelo Mendeza dwa sezony z rzędu wywalczyli mistrzostwo Polski oraz srebro Ligi Mistrzów. Na Memoriale Gołasia ostatni raz gościli w 2019 roku. Tym razem swoją formę przed startem PlusLigi szlifować będą właśnie w Zalasewie. To niepowtarzalna okazja dla kibiców z Wielkopolski, aby zobaczyć ten zespół na żywo.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – po trzech triumfach w Lidze Mistrzów, Kędzierzynianie mają za sobą pechowy sezon. Kontuzje, choroby i przemęczenie zawodników, którzy stanowili filar reprezentacji Polski odbiły się na wynikach ZAKSY. Kibice XIX Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia – jako pierwsi w Polsce – będą mieli okazję podziwiać mistrzowski zespół po przebudowie. Takie rzeczy tylko w Zalasewie.

PGE GIEK Skra Bełchatów – dziewięciokrotny mistrz Polski, siedmiokrotny triumfator Pucharu Polski i czterokrotny zdobywca Superpucharu Polski powraca do Zalasewa. Bełchatowianie doskonale znają smak zwycięstwa w Memoriale – zwyciężali go trzykrotnie. Reżyserem gry ekipy Gheorghe Cretu jest rozgrywający reprezentacji Polski – Grzegorz Łomacz. Czy Gregor poprowadzi Skrę do czwartego triumfu w Memoriale?

——

Mecze w sobotę 31 sierpnia odbędą się o godzinie ………….

Mecze w niedzielę 1 września odbędą się o godzinie ………..

——

Najkorzystniejszą opcją zakupu jest karnet dwudniowy, ale można również nabywać wejściówki na pojedyncze dni. Poniżej prezentujemy wszystkie możliwości:

Ceny biletów:

• bilet jednodniowy sobota (2 mecze): 105 zł

• bilet jednodniowy niedziela (2 mecze): 105 zł

• karnet dwudniowy (4 mecze): 190 zł

• bilety grupowe powyżej 20 osób: 170zł

Wstęp dla dzieci do 3 roku życia bez zajmowania osobnego miejsca – bezpłatny.

Uczestnik zawodów w chwili zakupu biletu wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystanie jego wizerunku w trakcie transmisji telewizyjnej prowadzonej przez telewizję Polsat na wszystkich kanałach stacji.

Regulamin wydarzenia dostępny tutaj: REGULAMIN

XIX Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia | Zalasewo | 31 sierpnia 2024, Sobota, Hala Widowiskowo-Sportowa w Zalasewie

Biletomat.pl
105 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →