Wszystkie myszy lubią ser - spektakl dla dzieci | Szczecin

Wszystkie myszy lubią ser – spektakl dla dzieci | Szczecin [ODWOŁANE]

26 listopada 2023, Niedziela

Nowa Dekadencja Szczecińskie Centrum Kultury

Ul. Partyzantów 2, Szczecin

Start: godz. 13:00

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 28.10.2023, PRZENIESIONY na 26.11.2023

WYDARZENIE ODWOŁANE

Zapraszamy wszystkie dzieci, w wieku od 4 do 12 lat, na niezwykłą, magiczną bajkę, jakiej w Szczecinie jeszcze nie było – repertuarowy hit warszawskiego Teatru IMKA pt. „Wszystkie myszy lubią ser”

Entuzjastycznie przyjmowana przez małych widzów, najnowsza premiera Teatru na Pradze (pełna przygód, niespodzianek, piosenek, tańca i prawdziwej iluzji) bawi i wzrusza publiczność w każdym wieku. “WSZYSTKIE MYSZY LUBIĄ SER” to szalona i nieodparcie śmieszna komedia muzyczna o tym, jak pokonać lęk, wziąć życie w swoje ręce i stać się bohaterem własnej historii. To barwna opowieść o miłości i odwadze bycia sobą. To najpiękniejsza lekcja tolerancji, szacunku wobec innych i akceptacji samego siebie. To również wyjątkowa okazja spotkania aktorów scen warszawskich, znanych z seriali telewizyjnych.

Dwa zwaśnione rody szarych i białych myszy nie mogą dojść do porozumienia, gdy przychodzi im zamieszkać obok siebie. Życie rodziców staje na głowie kiedy między ich dziećmi rodzi się sympatia. Dochodzi do nieoczekiwanych zwrotów akcji, głównie za sprawą Kota-Maga, jeszcze jednego niechcianego mieszkańca wytwórni serów. Czy obie rodziny dojdą do porozumienia? Zobaczcie sami.

Występują:

Dorota Gorjainow/Agnieszka Makowska, Ewa Lorska, Sylwia Drzycimska/Zuzanna Zabadała, Grzesiu Cios/Zbigniew Kozłowski, Jakub Lasota, Artur Pastuszko, Mateusz Rumiński.

Serdecznie zapraszamy i życzymy niezapomnianych wrażeń

Wszystkie myszy lubią ser – spektakl dla dzieci | Szczecin [ODWOŁANE] | 26 listopada 2023, Niedziela, Nowa Dekadencja Szczecińskie Centrum Kultury

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →