WOMENS WORLD CHAMPIONSHIP 2022 / TUR - KOR / DOM - CRO / POL - THA

WOMENS WORLD CHAMPIONSHIP 2022 / B1 – C3 / B2 – C4

7 października 2022, Piątek

ERGO ARENA

Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk

Start: godz. 17:30

Podziel się:

Największe wydarzenie światowej siatkówki w wydaniu żeńskim, czyli FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet 2022 w Polsce i Holandii! Zmagania najlepszych drużyn globu potrwają od 23 września do 15 października.
Reprezentacja Polski stanie w szranki w całkiem nowej odsłonie i pod wodzą nowego szkoleniowca, którym na początku tego roku został Włoch Stefano Lavarini. Ranga imprezy, renoma trenera, mocny skład i status gospodarza obiecują wielkie emocje i budzą nadzieje na dobry wynik Biało-Czerwonych.
FIVB Mistrzostwa Świata Kobiet w piłce siatkowej 2022
Nowymi punktami na siatkarskiej mapie nie są za to Gdańsk, Łódź i Gliwice: miasta-gospodarze polskiej części turnieju, pamiętające dawniejsze i nowsze tryumfy wielkie wydarzenia z tej dyscypliny.
W gdańskiej ERGO ARENIE będziemy gościć fazę grupową Mistrzostw z udziałem reprezentacji Polski (27 września – 1 października), w Sport Arenie w Łodzi odbędzie się faza grupowa bez udziału naszej reprezentacji (29 września – 1 października).
Po zakończeniu tego etapu rozgrywek przeniesiemy się do Łodzi, gdzie zostanie rozegrana druga faza grupowa – w Altas Arenie oraz Sport Arenie mecze rozgrywać się będą w dniach 4-8 października. Na sam koniec polskiej części turnieju gościć będziemy w Gliwicach w dniach 11-12 października.
Informacje dodatkowe:
Dzieci do lat 3 – wstęp wolny
Bilety dla osób niepełnosprawnych – prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy na stronie eBilet.
Zamówienia grupowe (powyżej 10 osób) -prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy na stronie eBilet.
Pakiet 3+1 wymaga, aby wszyscy wchodzili w tym samym momencie.
Bilety są całodniowe, czyli obowiązują na wszystkie mecze odbywające się danego dnia na danej hali.

W przypadku awansu reprezentacji Polski kobiet do drugiej grupy (odbywającej się w Łodzi) nasza drużyna swoje mecze będzie rozgrywać na Atlas Arenie.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →