WOJTEK MAZOLEWSKI QUINTET - TOUR 2022 & FISZ/KRÓL/MIUOSH/SZCZYL

WOJTEK MAZOLEWSKI QUINTET – TOUR 2022 & FISZ/KRÓL/MIUOSH/SZCZYL

2 października 2022, Niedziela

Klub Studio

Budryka 4, Kraków, Kraków

Start: godz. 18:00

Podziel się:

WOJTEK MAZOLEWSKI QUINTET – TOUR 2022
&
ARTUR ROJEK/KRZYSZTOF ZALEWSKI/FISZ/KRÓL/SPIĘTY/MIUOSH/KWIAT JABŁONI/SZCZYL
Bilety dostępne od wtorku 12 lipca 2022, od godz. 12:00.
Po olbrzymim sukcesie ubiegłorocznych koncertów we Wrocławiu i Katowicach wracamy do Was z trasą Wojtek Mazolewski Quintet – Tour 2022.
Podczas koncertów usłyszycie WMQ w najznakomitszym wydaniu. Polka, Komeda, ale przede wszystkim nowe utwory – zarówno z albumu WMQ ”Spirit to All”, jak i wyprodukowane przez Wojtka Mazolewskiego specjalnie na tą trasę muzyczne niespodzianki.
Zobaczycie i usłyszycie nowych wspaniałych Gości i Przyjaciół Wojtka, z którymi wielokrotnie już przekraczali granice stylistyczne, dając niesamowite koncerty.
Tak będzie i tym razem.
„…. Kwintet pokazał, że w Polsce można robić świetny jazz….” (Pan Matusiak, blog)
„Artysta szalony, diabelnie utalentowany” (Artur Szklarczyk, cgm)
„Bez dwóch zdań Wojtek Mazolewski jest jednym z najwybitniejszych polskich muzyków. Od lat oczarowuje publiczność w Polsce i nie tylko.” (Nikola Nina Skopowska, All About Music)
„Wojtek Mazolewski od wielu lat urzeka publiczność na całym świecie swoim niepowtarzalnym, muzycznym alfabetem.” (Jazz Press).
„Wojtek Mazolewski Quintet oswoił jazz i wprowadził go na listy przebojów… .” (Co jest grane, wyborcza.pl)
To tylko kilka dziennikarskich głosów.
A co mówi sam Artysta?
„Po raz kolejny czuję wielką potrzebę podzielenia się najnowszą muzyką i jej terapeutyczną mocą. Rok 2022 jest pełen niespodziewanych wydarzeń, które działają na nas w najróżniejszy sposób. Muzyką wyrażamy w nieskrepowany sposób to, co czujemy i dzięki niej możemy być razem.”
Pomimo tego, że WMQ we wrześniu wydaje nowy album: „Spirit To All”, rusza w trasę z Gośćmi i wierzcie, że to będzie naprawdę spektakularne wydarzenie!
A musicie wiedzieć, że dawno żaden polski zespół jazzowy nie wzbudzał tak pozytywnych emocji i nie przyciągał na koncerty takiej ilości fanów. Wyprzedane koncerty, owacje na stojąco i entuzjastyczne recenzje – tak wyglądają trasy kwintetu Wojtka Mazolewskiego.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →