Wirusy, bakterie i inne patogeny – klimatyczny spektakl improwizowany | [07.02]

Wirusy, bakterie i inne patogeny – klimatyczny spektakl improwizowany | [07.02]

7 lutego 2024, Środa

Rakieta Klub

Nowy Świat 4a, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Doniesienia naukowe i prognozy ekologów nie pozostawiają przestrzeni dla optymizmu. Czy wyginiemy? Co realnie możemy zrobić, aby powstrzymać lawinowo rozpędzające się, a katastrofalne w swoich skutkach zmiany klimatyczne? A przede wszystkim: Jak się mają pandemie i epidemie do zmiany klimatu?
Na te pytania postara się odpowiedzieć nam Kamil Wyszkowski, specjalista ds. polityki klimatycznej i wdrażania celów i standardów ONZ dotyczących zrównoważonego rozwoju gospodarczego. Nasz gość przedstawi i omówi kwestię klimatycznej wędrówki ludów w kontekście zmiany klimatu, a improwizatorzy… cóż. Postarają się do tego odnieść w możliwie merytoryczny, acz niepozbawiony komizmu i ironii sposób. Zapraszamy na spotkanie kontynuujące nową odsłonę cyku TAKI MAMY KLIMAT. Przebieg spektaklu będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany (a czasem nawet śpiewany) przez aktorów na bieżąco na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy zarysowanych bohaterów. Kamil Wyszkowski obiecał się przygotować.
Kamil Wyszkowski, Representative, President of the Board, Global Compact Network Poland (GCNP). W ONZ pracuje od 2002 roku. W latach 2009–2014 dyrektor biura United Nations Development Programme (UNDP) w Polsce, od 2004 do dziś Przedstawiciel GCNP (ONZ-owskiej sieci koordynującej z ramienia ONZ współpracę z biznesem, miastami, uczelniami wyższymi, administracją publiczną oraz organizacjami pozarządowymi), od 2011 roku Dyrektor Centrum Transferu Wiedzy – Know How Hub (powołanego w ramach UNDP Poland, obecnie zarządzanego przez GCNP).
Bilety: 45 zł

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU
1. Spektakle Klubu Komediowego kierowane są do widzów dorosłych (18+).
2. Wyjątek od pkt. 1 stanowią spektakle dedykowane dzieciom i młodzieży (o czym informujemy w tytule i opisie takich wydarzeń). Osoby niepełnoletnie mogą brać w nich udział jedynie za zgodą i pod opieką osoby dorosłej.
3. Obsługa ma prawo nie wpuścić na spektakl osób pod wpływem alkoholu/innych środków odurzających.
4. Obsługa ma prawo wyprosić ze spektaklu widzów uniemożliwiających jego dalszy przebieg (bez możliwości zwrotu środków za zakupione bilety).
5. Wnoszenie do lokalu i spożywanie własnych napojów oraz jedzenia jest zabronione.
6. Na terenie lokalu obowiązuje zakaz palenia wyrobów tytoniowych oraz papierosów elektronicznych.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →