Wirtualny rejs wyścigową łodzią solarną

Wirtualny rejs wyścigową łodzią solarną

3 września 2022, Sobota

Czasoprzestrzeń

Tramwajowa 1-3, Wrocław

Start: godz. 11:00

Podziel się:

Zapraszamy na niepowtarzalne spotkanie, podczas którego zabierzemy Was na wirtualny pokład Wyścigowej Łodzi Solarnej!
Pilotowanie Łodzi Wyścigowej to nie lada wyzwanie. Doskonale wiemy o tym MY – członkowie Koła Naukowego PWr Solar Boat Team. Sami taką łódkę zaprojektowaliśmy, stworzyliśmy i teraz zasiadamy za jej sterami. We współpracy z Czasoprzestrzenią opracowaliśmy projekt technologii VR, który umożliwi każdemu wejście na pokład naszej Solaris I i popłynięcie nią w rejs po Odrze. Chcemy, aby każdy mógł poczuć się jak prawdziwy kapitan!
Na miejscu pojawi się także Nasza Załoga, która chętnie opowie o projekcie i odpowie na wszelkie pytania.
To jak? Płyniecie z Nami?
Widzimy się 3 i 4 września między 11.00 a 19.00 w Czasoprzestrzeni (dawna Zajezdnia Dąbie, ul. Tramwajowa 1-3). Na miejscu kierujcie się strzałkami z naszym logiem.
Wbijajcie na pokład, Ahoj!

Wydarzenie jest organizowane w ramach Przeglądu Kultury Studenckiej odbywającego się w Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych Czasoprzestrzeń.
Czasoprzestrzeń jest miejscem dostępnym dla osób ze szczególnymi potrzebami. Wszystkich, którzy chcą otrzymać nasze dodatkowe wsparcie, bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza na co najmniej 5 dni przed wydarzeniem lub skontaktowanie się z nami pod adresem mailowym bmatczak@gmail.com.
Link do formularza: forms.gle/sZMnMZMhJTJBDEyW7

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →