Wielkie otwarcie Radia OdZEW!

Wielkie otwarcie Radia OdZEW!

11 listopada 2022, Piątek

Progresja

Fort Wola 22, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Święto wolności w Dzień Niepodległości – startuje wolne Radio OdZEW! ! !
Już 11 listopada 2022 roku w klubie Progresja w Warszawie, odbędzie się wielkie otwarcie internetowego Radia OdZEW /www.odzew.fm/ Dużo grania, mało gadania, wolność słowa – to główne zasady nowego Radia.
Radio OdZEW powstało z pasji łączenia muzyki z abstrakcyjnym humorem. Ponieważ zewsząd jesteśmy zalewani pesymistycznymi, smutnymi newsami, Radio OdZEW chce być przestrzenią pozytywną, zwariowaną, mocno nieprzewidywalną, a nawet – nieco szaloną. Co ważniejsze, przestrzenią, w której każdy ma możliwość wypowiedzenia tego, o czym myśli i co czuje.
Już 11 listopada w klubie Progresja w Warszawie będzie można razem z Radiem OdZEW świętować jego oficjalne otwarcie. W line-upie zespoły z naszej rodzimej sceny, mocne brzmienia, sporo satyry i refleksji. Na scenie klubu Progresja będzie można usłyszeć jeden z ciekawszych zespołów młodszego pokolenia, prekursora nurtu crossover w Polsce i bardzo energetyczne brzmienia zespołu Wu-HAE. Pojawi się także mocno alternatywna banda, grającą przedpunka z elementami urbanfolka, cudowny Cyrk Deriglasoff. Na tym nie koniec! Wieczór w klubie Progresja będzie z pewnością gorący za sprawą grupy ZACIER, czyli Zrzeszenie Artystów Cierpiących I Entuzjastycznie Rżnących. Usłyszmy także zespół Illusion, który w prawdziwie rockowym klimacie będzie rozgrzewał zebraną publiczność.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →