Wielkie otwarcie Pokoju na lato | koncert L.U.C. & Rebel Babel Ensemble

Wielkie otwarcie Pokoju na lato | koncert L.U.C. & Rebel Babel Ensemble

13 maja 2023, Sobota

Pokój na lato

Towarowa 25, Warszawa

Start: godz. 21:30

Podziel się:

13 maja, w Noc Muzeów, otwieramy z przytupem dziewiąty sezon działalności Pokoju na lato!
Tupią z nami L.U.C. & Rebel Babel Ensemble razem z Krystyną Prońko i Adim Nowakiem – w ponadgatunkowym, ponadpokoleniowym i ponadnarodowym szalonym show Dialog 2. Szykujcie się na wyjątkową noc!
Międzynarodowa orkiestra Rebel Babel Ensemble założona przez Łukasza L.U.C. Rostkowskiego albumem Dialog 1 połączyła już ponad 11000 muzyków z 16 krajów.
Dialog 2 to kolejna odsłona projektu, wielkie połączenie jazzu, hip-hopu, folku, funku, dźwięku dęciaków z wielojęzykowym rapem i śpiewem, miks pokoju, dialogu i różnorodności kultur – istna Rebel wieża Babel.
Na koncercie inaugurującym dziewiąty sezon Pokoju na lato usłyszymy premierowy materiał, który – według krytyków – jest nie tyle powiewem świeżości na polskim rynku hip-hopowym, ale wręcz rewolucją na skalę światową! Spędźcie ten wieczór z nami ❤
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Liczba osób jest ograniczona, co oznacza, że uczestniczyć będzie mogło tyle osób, ile pomieści nasza zielona skarpa.
INFORMACJA DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI
Na wózku można się dostać korzystając z naszego dzwonka umieszczonego przy schodach, daje to sygnał naszemu zespołowi, który przyjdzie z pomocą. Dla osób z niepełnosprawnościami czeka wyznaczona strefa przy scenie.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →