Wheel | 8 XII 2024 | Warszawa

Wheel | 8 XII 2024 | Warszawa

8 grudnia 2024, Niedziela

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Wheel nadają metalowi progresywnemu niepodrabialny posmak nordyckiej melancholii. Mają zaplątane struktury rytmiczne i raczej nie lubią zwyczajnego metrum, ale posępna przebojowość jest u nich najistotniejsza. Grupa coraz częściej pojawia się w Polsce, a tym razem zobaczycie ich w klubie Hydrozagadka, w stolicy.
Wheel brings a true nordic melancholy to the complexity of prog metal! This Finnish group is coming back to Poland again, this time you will see them at Hydrozagadka club in Warsaw.

WHEEL (Finlandia) progressive metal, progressive rock:
Wheel to zespół, który z powodzeniem może pogodzić zarówno tych, którzy kochają progresywne połamańce, jak i fanów alternatywnego rocka o metalicznym posmaku z początku lat dwutysięcznych. Nie jest tajemnicą, że helsińska załoga ewidentnie inspiruje się szczytowymi dokonaniami Toola – wybitnie łączącego oba wspomniane światy – ale tutaj nie ma mowy o kserokopii. Finowie wykorzystują cudzy kostium na potrzeby własnego spektaklu, ponieważ ich wisielcze wyczucie melodii w połączeniu z technicznymi zawijasami to rzecz w pełni autorska. Co więcej, progresywny i alternatywny rock nie są jedynymi elementami tej układanki, bo do pakietu dochodzą także postmetalowe ściany dźwięku. Lubicie ten bardziej ambitny metal, w którym nie zapomina się o dobrych piosenkach? Zróbcie sobie przedświąteczny prezent i zobaczcie Wheel w Warszawie.
www.facebook.com/wheelband
www.youtube.com/watch?v=lz4OJ8xKRLE
www.instagram.com/resident.wheel/

Zaprasza
Knock Out Productions
www.knockoutprod.net
www.facebook.com/productions.knock.out
www.instagram.com/knockoutprod a

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →