Werusha

Werusha

2 czerwca 2023, Piątek

Schron Muzyczny MASH

Wojska Polskiego 3, Mysłowice

Start: godz. 19:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

WERUSHA – muzyczne trio z Krakowa, założone przez aktorkę oraz dwóch muzyków. W pełni autorska muzyka. Wszechstronni artystycznie i zawodowo, we wspólnym projekcie stawiają na łączenie popu, folku, bluesa z poezją współczesną, której autorką jest liderka zespołu – Weronika.
Kobiecy punkt widzenia, w zestawieniu z charyzmatyczną i niebanalną muzyką, to obietnica wspaniałych, muzycznych przeżyć.

WERUSHA swoje narodziny miała w styczniu 2022 roku. Swoim debiutanckim singlem “Aniołki” podbili serca miłośników muzyki akustycznej i soft folkowej. Klip do tego utworu nagrywany był w Bieszczadach (Werusha Aniołki YT).
Trasa koncertowa, która miała miejsca w 2022 roku przysporzyła grupie nowe rzesze fanów. Werusha gra zarówno w małych, kameralnych miejscach, po duże sceny i festiwale muzyczne. Werusha była gościem muzycznym m.in w Polskim Radiu, Dzień Dobry TVN.
W planach na rok 2023 jest trasa promująca pierwszą, debiutancką płytę długogrającą pt „Sama w domu jęczę”. Koncert w mysłowickim klubie Schron Muzyczny MASH będzie częścią trasy koncertowej, promującej to Wydawnictwo.

Weronika Werusha Kowalska, jest aktorką Teatru Ludowego i Teatru Stu w Krakowie, natomiast tworzenie muzyki i dzielenie się swoim śpiewem i tekstami, zajmuje szczególne miejsce w jej sercu. Maciek i Marcin, to znakomici krakowscy muzycy, absolwenci Akademii Muzycznej (Katowice, Kraków, Rzeszów).

Zespół w składzie:
Weronika Kowalska – wokal, skrzypce, cajon,
Maciej Salus – gitara, wokal,
Marcin Chatys – kontrabas, wokal.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Werusha | 2 czerwca 2023, Piątek, Schron Muzyczny MASH

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →