WE WILL RAVE YOU

5 września 2020, Sobota

Warszawa

Warszawa, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

 

RAVE w dosłownym tłumaczeniu oznacza ekscytację, zachwyt, szał. W dzisiejszych czasach słowo to, stało się też określeniem kultury nierozerwalnie związanej ze świętowaniem fenomenu jakim, jest muzyka elektroniczna i techno. W tym duchu, kreujemy niniejsze wydarzenie. Oddolną inicjatywę wymyśloną przez rejwerów, dla rejwerów.

Tworzymy w sercu undergroundowej Warszawy event mający jeden cel: Wzbudzenie Waszego Zachwytu.

Miejsce imprezy nie od dziś kojarzone jest z kulturą RAVE, jednak w tej odsłonie, jak dotąd, jeszcze nikt z Was go nie oglądał. Pod osłoną nocy, w rytm ciężkiego bitu, będziecie mieli okazję oddać się całkowicie pod władanie akordów tworzonych przez wirtuozów swojego fachu. Kiedy z kolei za horyzontem wzejdzie słońce zwiastujące nadejście niedzielnego poranka, rozpoczniemy after.

WE WILL RAVE YOU! To nasza obietnica. Sprawimy, że będziesz tańczyć, bawić się, śmiać, kochać, wzruszać, poruszać, energetyzować, elektryzować, pobudzać endorfiny i zmysły…

Daj się Zachwycić!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

WE WILL RAVE YOU | 5 września 2020, Sobota, Warszawa

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także