We Draw A | koncert na tarasie Wdech/Wydech

29 czerwca 2024, Sobota

W/W Wdech Wydech

Wyspa Słodowa 7, Wrocław

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Pierwsze oficjalne ogłoszenie WW! Już 29 czerwca na naszym dachu zagra zespół We Draw A! Chłopaki wracają na scenę w wielkim stylu i zrobią to na najlepszym tarasie we Wrocławiu!

Szykuje się wyjątkowy wieczór!

We Draw A – duet założony przez Piotrka Lewandowskiego (Indigo Tree) i Radka Krzyżanowskiego (Kamp!, La Giang) od pierwszego wydawnictwa wypracował swój rozpoznawalny styl i markę na polskiej scenie muzyki elektronicznej.

 

Melodyjne piosenki z wyrazistymi tekstami idealnie sprawdzały się na klubowych parkietach i wprawiających w trans koncertach. O ich debiutanckim albumie „Moments” (2014) Bartek Chaciński napisał „Moim zdaniem to jedna znajbardziej obiecujących wizji nowej muzyki pop, jakie się u nas pojawiły w ostatnim czasie”. Po wydaniu kolejnego krążka („Ghosts”, 2016)i zagraniu ponad 100 koncertów, w tym na najważniejszych polskich festiwalach (Open’er Festival, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka, OFF Festival), artyści zrobili sobie przerwę od występówna żywo, która skończyła się w 2023 roku.
Nowy początek zespół przypieczętował również wydaniem nowego utworu–„IT SHOULD BE BETTER NOW”. W styczniu 2024 ukazał się ich kolejny singiel „WE’RE STILL WONDERING”, a w marcu światło dzienne ujrzała EPka „NEWMORNINGS”

Tu możecie zajrzeć, co aktualnie słychać u chłopaków:
open.spotify.com/artist/55p3DnoUZp910GImjYCob3
www.instagram.com/wedrawa/

 

O dobry after zadba Tomasz Bednarczyk.
open.spotify.com/artist/3OBZFNaAHGXOZ7PWgbkwPT
somewherenowhere.bandcamp.com/album/note-from-the-blue-hill

Kiedy: 29 czerwca godz. 20:00
Gdzie: Wdech/Wydech Rooftop

We Draw A | koncert na tarasie Wdech/Wydech | 29 czerwca 2024, Sobota, W/W Wdech Wydech

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →