Warsztaty świąteczne - Mrugaj gwiazdko - Hala Odra

Warsztaty świąteczne – Mrugaj gwiazdko – Hala Odra

11 grudnia 2022, Niedziela

Hala Odra

bulwar Maurycego Beniowskiego 5, Szczecin

Start: godz. 12:00

Podziel się:

Bardzo mi miło będzie poprowadzić warsztaty i zaprosić Was do świata rękodzieła już 11 grudnia do Hali Odra. Wspólnie stworzymy przepiękne koronkowe gwiazdki poznając technikę mixed media. Będziemy też pracować z kryształkami, brokatami tworząc piękną dekorację świąteczną.

Warsztaty są przeznaczone dla osób dorosłych (od 16 lat).

11 grudnia (niedziela)
godzina 12:00
Instruktor: Natalia Niedostatkiewicz NNart
Koszt: 100 zł

zapisy: niedostatkiewicz.natalia@gmail.com
tel 693 732 536
Po dokonaniu rezerwacji proszę o wpłatę zadatku w wysokości 50 zł. – proszę zapoznać się z regulaminem warsztatów tam też znajduje się nr konta bankowego.
(jedynie wpłata zadatku gwarantuje miejsce na warsztatach, przed jego wpłaceniem upewnij się, że są jeszcze wolne miejsca)
Pozostałą część kwoty należy wpłacić do 4 grudnia 2022. Brak wpłaty zarówno zadatku jak i pozostałej części może wiązać się z utratą miejsca na warsztatach.
Czas trwania warsztatów: około 2 godzin
(cena obejmuje materiały, kawę herbatę i słodki poczęstunek, a każdy z nas zabiera pracę do domu)
Nie musisz się o nic martwić w cenie zapewniam :
– miejsce warsztatowe
– farby, pasty itp.
– specjalistyczne preparaty potrzebne do pracy
– pędzle, gąbki, nożyczki, itp.
– nadzór merytoryczny podczas całych warsztatów
– pomoc podczas tworzenia
oprócz tego
– słodki poczęstunek
Słów kilka o prowadzącej:
Natalia Niedostatkiewicz – z zawodu kulturoznawca i grafik, obecnie rękodzielniczka i instruktorka sztuk użytkowych. Moja pasja zrodziła się nieoczekiwanie, podczas jednego z festiwali. Wzięłam udział w warsztatach decoupage i od tego czasu przepadłam w wirze serwetek, koronek, spękań, wykrojników, mas plastycznych, staroci i pięknych bibelotów. Na co dzień pracuję w technikach mixmedia, scrapbooking i decoupage moje prace można zobaczyć na Instagramie https://www.instagram.com/nnart_atelier/ Nie boję się wyzwań! Pracuję również innymi technikami i wciąż kształcę swój warsztat, by poszerzać horyzonty. Uwielbiam pracować z ludźmi i dzielić się swoimi umiejętnościami na warsztatach.
Zapraszam Ciebie na wspólną podróż, gdzie pokażę Ci tajniki rzemiosła!
UWAGA! NOWY REGULAMIN!
ZGŁOSZENIE NA WARSZTATY JEST JEDNOZNACZNĄ ZGODĄ REGULAMINU:
REGULAMIN UCZESTNICTWA W WARSZTATACH PRACOWNI NNart
1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest uiszczenie bezzwrotnego zadatku w wysokości 50 zł lub w wysokości szczegółowo określonej w bieżącym Planie Warsztatów. Jedynie wpłata zadatku jest gwarancją zapisu na warsztaty. Przed wpłatą zadatku proszę o dowolną formę kontaktu w celu potwierdzenia wolnych miejsc – tel. 693 732 536, niedostatkiewicz.natalia@gmail.com lub za pośrednictwem mediów społecznościowych.
2. Opłata za uczestnictwo w warsztatach jest jednoznaczna z akceptacją niniejszego regulaminu.
3. Opłaty należy dokonać na konto nr 85 1140 2004 0000 3302 8145 2140 w mBank.
4.Warsztaty organizowane są w Hala Odra Szczecin.
5. Termin, cena, tematyka i czas trwania warsztatów udostępniane są w grafiku pracowni NNart lub grafikach instruktorów gościnnych.
6. Uczestnik zabiera do domu pracę własnoręcznie wykonaną podczas warsztatów.
7. W warsztatach mogą uczestniczyć osoby powyżej 16 roku życia.
8. Pracownia NNart zapewnia wszystkie materiały potrzebne do warsztatów. Podczas zajęć może dojść do pobrudzenia ubrań, dlatego obowiązuje strój odpowiedni do charakteru pracy. Pracownia nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia garderoby wynikające z uczestnictwa w warsztatach.
9. W razie choroby lub wypadków losowych uczestnik warsztatów ma obowiązek poinformować organizatorów o niemożności uczestnictwa w zajęciach. Wpłacony zadatek jest bezzwrotny, jednak istnieje możliwość znalezienia za siebie zastępstwa (za znalezienie zastępstwa jest odpowiedzialna osoba rezygnująca z warsztatów).
10. Organizator warsztatów nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zgubione lub pozostawione w pracowni.
11. Za zniszczenia wynikające z niewłaściwego użytkowania wyposażenia pracowni odpowiedzialność ponosi osoba nieprzestrzegająca zasad ich użytkowania. W przypadku osób nieletnich są to prawni opiekunowie tej osoby.
12. Udział w warsztatach organizowanych w pracowni NNart jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na fotografowanie i filmowanie uczestników oraz ich prac, a także na wykorzystanie wizerunku w materiałach promocyjnych prezentowanych w mediach, na stronie internetowej czy w portalach społecznościowych. W przypadku braku takiej zgody uczestnik powinien przed warsztatami powiadomić o tym prowadzącego warsztaty.
ODWOŁANIE WARSZTATÓW.
Pracowania NNart zastrzega sobie możliwość odwołania warsztatów w wyjątkowych sytuacjach, m.in. z powodu:
– niewystarczającej ilości chętnych uczestników;
– rezygnacji organizatora lub współorganizatora;
– zdarzeń losowych uniemożliwiających przeprowadzenie warsztatów w określonym wcześniej miejscu i czasie.
W przypadku odwołanych warsztatów Pracownia NNart zwraca uczestnikom całą wpłaconą przez nich kwotę. Zwrot zostaje dokonany przelewem na konto bankowe, z którego dokonano wpłaty do 5 dni roboczych.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →