Warsztaty barmańskie z degustacją wina

6 kwietnia 2024, Sobota

My Wine

Tkacka 64d, Szczecin

Start: godz. 17:00

Podziel się:

Cześć!
Czas na wyjście z szeregu i zamieszać w kieliszkach!

Wraz z Barmanami Na Wynos organizujemy warsztaty, gdzie każdy z Was będzie mógł się nauczyć mixować wszelakiego rodzaju alkohol z naszej oferty.
Nie zabraknie również degustacji win!

COCKTAILE, KTÓRE PRZYGOTUJEMY NA WARSZTATACH:

-NEW MY WINE SOUR
Twist popularnego na całym świecie cocktailu jakim jest New York Sour, brandy z dodatkiem syropu cukrowego oraz białka zbalansowane cordiałem ze świeżego soku z pomarańczy uwieńczona likierem na bazie wina oraz malin.

-FRESH TEA SPRITZ
Orzeźwiająca wersja spritzera na bazie likieru herbacianego z dodatkiem świeżej mięty oraz limonki uzupełniona winem musującym. Idealnie odświeżający na coraz to cieplejsze dni.

-PORTO FILP
Wytrawny cocktail na bazie czerwonego wina porto z dodatkiem brandy oraz całego jajka. Wielkim zaskoczeniem jest tutaj dodanie całego jajka wraz z żółtkiem, a nie jak w cocktailach typu sour samego białka.

W degustacyjnych kieliszkach będziemy mieli:

-Prosecco Corte Dei Rovi

-Cuve 16

-Stettyn Sweet white

Podczas degustacji opowiemy o regionach, szczepach, metodach produkcji oraz historii winnic.

Dla każdego uczestnika wydarzenia przygotujemy deskę przekąsek, wędlin, serów specjalnie dopasowanych do win oraz koktajli 

*ilość miejsc ograniczona

Warsztaty barmańskie z degustacją wina | 6 kwietnia 2024, Sobota, My Wine

Biletomat.pl
190 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →