WAC TOJA

8 grudnia 2023, Piątek

Club Europa Puławy

ul. Lubelska 65, Puławy

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Ekipa ‘’Młode Puławy’’ czyli Trójka wspaniałych organizatorów imprez w Puławach serdecznie zaprasza na wspaniały Mikołajkowy wieczór w Clubie Europa Puławy!

Główną atrakcją mikołajkowej nocy będzie koncert artysty WAC TOJA!

Wac Toja, właściwie Wacław Osiecki mocno zadebiutował na polskim rynku muzycznym w 2017 roku płytą “HIGH QUALITY” oraz licznymi gościnnymi występami z czołówką polskiej rap sceny. Od lat corocznie dostarcza hity polskim słuchaczom. Jego drugi album “TURBOBOOST” jest określany mianem najlepszego bangerowego wydania w historii. Od tamtej pory pozostaje artystą niezależnym, wydając we własnej wytwórni 4 albumy. Ostatnie wydawnictwo “Cały Lokal Skacze” przebiło liczbę 40 milionów wyświetleń. Ewoluowało w markę artysty oraz osiągnęło status złotej płyty. W 2022 Wac Toja zagrał ponad 90 koncertów w całej Polsce, wchodząc do czołówki najczęściej grających artystów w Polsce.

Po koncercie odbędzie się After Party z DJ Young Tulipan współpracującym z WAC TOJA!

Wszystkie atrakcje dostępne w cenie biletu!

WAC TOJA | 8 grudnia 2023, Piątek, Club Europa Puławy

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →