Sobota | Weekend z festiwalem MDAG

W ogniu. Historia Anity Pallenberg | Weekend z festiwalem MDAG

18 maja 2024, Sobota

Klub Delta

Racławicka 10, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

W ogniu. Historia Anity Pallenberg | Weekend z festiwalem MDAG w Klubie Delta

Millennium Docs Against Gravity to jeden z największych festiwali filmów dokumentalnych na świecie, prezentujący kino najwyższej próby. Zeszłoroczna edycja przyciągnęła ponad 144 000 osób! Podobnie jak to miało miejsce w latach poprzednich zapraszamy na szczecińską odsłonę festiwalu do Klubu Delta (ul. Racławicka 10). W trakcie trzydniowego wydarzenia (17-19 maja) zaprezentowanych zostanie sześć filmów, najnowszych osiągnięć światowej sztuki dokumentalnej.

18 maja (sobota), godz. 19:00

W ogniu. Historia Anity Pallenberg

USA, 2023, 113 min

reż.: Alexis Bloom, Svetlana Zill

Opisywano ją jako boginię rock’n’rolla, kapłankę voodoo, złą uwodzicielkę. Oskarżano o próbę rozbicia Rolling Stonesów z uwagi na romanse z trzema członkami zespołu. Kilka ich piosenek było inspirowanych jej osobą, nazywano ją nawet szóstym Stonesem. Film, w którym pamiętniki Anity Pallenberg czyta Scarlett Johansson, opowiada o jej ekscentrycznym życiu, rodzinie i karierze. Poznajemy jej niepublikowane do tej pory wspomnienia.Karnety na każdy dzień dostępne poniżej.

PIĄTEK

SOBOTA

NIEDZIELA

 

W ogniu. Historia Anity Pallenberg | Weekend z festiwalem MDAG | 18 maja 2024, Sobota, Klub Delta

Biletomat.pl
15 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →