VinyLove Piątki: DJ Burn Reynolds w BARdzo Bardzo

VinyLove Piątki: DJ Burn Reynolds w BARdzo Bardzo

15 września 2023, Piątek

BARdzo Bardzo

Nowogrodzka 11, Warszawa

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Rozpocznijcie nowy sezon imprez w klubie BARdzo Bardzo, bo już w piątek, 1 września o 21:00 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie! DJ Burn Reynolds, członek kolektywu Soul Service, zaprasza Was na muzyczną podróż, która porwie Wasze zmysły.
Przygotujcie się na niezapomniane doznania muzyczne, bo tego wieczoru DJ Burn Reynolds zaskoczy Was najlepszymi rytmami. Od gorącego soulu, przez energetyczny funk, zniewalający jazz, aż po pulsujący afro beat – to będzie prawdziwa uczta dla Waszych uszu. Jeśli jesteście miłośnikami różnorodności muzycznych gatunków, ta impreza jest dla Was!
Ale to nie wszystko! Oprócz fantastycznej muzyki, przygotujcie swoje kubki smakowe na prawdziwą rozkosz. W klubie BARdzo Bardzo czeka na Was nie tylko wyjątkowa atmosfera, ale także możliwość poznania niesamowitych ludzi i spędzenia wieczoru tańcząc do białego rana. Czy jesteście gotowi na odkrywanie nowych muzycznych horyzontów i zabawę, która zostanie w Waszej pamięci na długo?
Wstęp na to niezapomniane wydarzenie kosztuje jedyne 10 PLN! To nie lada okazja, aby spędzić piątkowy wieczór w klubie, gdzie najbardziej utalentowani DJ-e, grający z winylowych płyt, tworzą magię na parkiecie. Piątki w Bardzo Bardzo to wieczory, które pełne są muzycznych zaskoczeń i niezapomnianych momentów.
Nie wahajcie się ani chwili! To jest właśnie moment, aby przeżyć najlepszą imprezę sezonu w klubie BARdzo Bardzo. Piątkowy wieczór to doskonały czas, aby poczuć magiczną atmosferę tego miejsca i zatracić się w najlepszych dźwiękach.
Spotkajmy się w klubie BARdzo Bardzo w piątek, 1 września o 21:00. To będzie wyjątkowy wieczór, który na długo pozostanie w Waszej pamięci. Nie przegapcie tego wydarzenia! To będzie niezapomniana noc pełna muzyki, tańca i dobrej zabawy!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →