Vintage Market w Recepcji

Vintage Market w Recepcji

18 listopada 2023, Sobota

Recepcja

Ruska 46a, Wrocław

Start: godz. 12:00

Podziel się:

✫✫✫ Już 18 listopada zapraszamy fanów i fanki mody na najbardziej wyjątkowe targi we Wrocławiu ✫✫✫
Podczas Vintage Marketu w Recepcji przeniesiesz się w czasie i odnajdziesz swój własny, niepowtarzalny styl. Autentyczne, wyprodukowane w XX wieku ubrania i dodatki zgromadzone przez naszych wystawców wprowadzą cię w nostalgiczny nastrój i zainspirują do stworzenia nowych, nietuzinkowych stylizacji. Do zdobycia świetnie skrojone ubrania ze szlachetnych tkanin, wysmakowane dodatki, kultowe marki i perełki od projektantów.
To, jak wyglądamy, jest manifestem naszych przekonań i wartości. Wybieranie ubrań i dodatków vintage to sprzeciw wobec szalonej nadprodukcji i masowości. Moda vintage to także hołd dla wzornictwa sprzed lat. Któż nie zachwycił się kiedyś unikatowym printem koszuli z lat 80. lub precyzyjnie skrojoną marynarką z najlepszej wełny? Vintage market to propozycja dla poszukiwaczy skarbów, marzycieli i kontestatorów konsumpcjonistycznego świata oraz miłośników piękna.
Zapraszamy prywatnych kolekcjonerów oraz sklepy z odzieżą, dodatkami i akcesoriami vintage chcących wystawić swoje zbiory na sprzedaż do zgłaszania się na adres: cindyvintageshop@gmail.com.
____________________________________________________________________________
Hello vintage and fashion lovers!
Join us on Saturday November 18 at Recepcja Vintage Market.
You can find here a lot of 90s, 80s, 70s and much older vintage clothes, vinyl records, beautiful and unique jewellery, silky ties, scarfs, leather bags and many more real treasures.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →