V Wewnętrzne Zawody Kursantek Euforii Pole Dance

V Wewnętrzne Zawody Kursantek Euforii Pole Dance

28 stycznia 2023, Sobota

Hala Odra

bulwar Maurycego Beniowskiego 5, Szczecin

Start: godz. 11:00

Podziel się:

REGULAMIN V WEWNĘTRZNYCH ZAWODÓW KURSANTEK I KURSANTÓW EUFORII POLE DANCE 2023

§ 1.Organizatorem wydarzenia kulturalnego jest Euforia Pole Dance Szczecin
§ 2. Wydarzenie kulturalne odbędzie się 28 stycznia 2023 r., w Hali Odra przy Bulwarze Maurycego Beniowskiego 5 w Szczecinie
§ 3. Celem zawodów jest wyrażenie artystycznego wizerunku pole art, exotic pole dance i aerial hoop.
§ 4. Nasze zawody będą oceniane przez 5 członków jury
– Hanna Korol
– Anna Fysz
– Kamila Jakimiak
– Ola Malesza
– Anastasiia Velieva
§ 5. Kategorie (dana kategoria odbędzie się przy minimum 5 zawodnikach):
– Pole Dance Kids/Junior – dzieci od 7 do 16 roku życia, które amatorsko zajmują się sportem Pole Dance.
– Aerial Hoop – dzieci od 7 do 16 roku życia, które amatorsko zajmują się sportem Aerial Hoop.
– Pole Dance Intermediate – osoby powyżej 16 roku życia, trenujące Pole Dance nie dłużej niż półtora roku, znajace figury maksymalnie na poziomie bliźniaka, scorpiona i butterfly. Figury zakazane to wszystkie powyżej poziomu butterfly ( m.in. odwrócone D, poison, brass monkey).
– Pole Dance Intermediate+ : osoby powyżej 16 roku życia, trenujące Pole Dance ponad półtora roku. Wymagane swobodne wykonywanie figur na wewnętrznej nodze, oraz swobodne wykonywanie figur takich jak odwrócone D, motylek rozszerzony, poison, archer. Zakazane figury: handspring, shoulder mount, zeskoki/salta.
– Pole Dance Advanced- osoby powyżej 16 roku życia, trenujące Pole Dance ponad poltora roku. Brak zakazanych figur.
– Exotic Intermediate – kobiety powyżej 18 roku życia, występujące w butach typu szklanki, trenujące nie dłużej niż półtora roku.
– Exotic Advanced- kobiety powyżej 18 roku życia, występujące w butach typu szklanki, trenujące dłużej niż półtora roku.
– Aerial Hoop Intermediate- wymagane swobodne wejście bokiem na koło, znajomość podstawowych figur na górnej obręczy oraz figury gazela i pajacyk, trenujące nie dłużej niż półtora roku.
– Aerial Hoop Advanced- wymagane swobodne wejście poprzez v-kę boczną, wymyk oraz dropy, trenujące dłużej niż półtora roku.

§ 6. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania którejkolwiek kategorii jeżeli otrzymamy mniej niż 5 zgłoszeń. W każdej kategorii liczony jest wiek w dniu wydarzenia.
§ 7. Jury ma prawo przenieść zawodnika do innej kategorii na każdym etapie – kwalifikacji lub występów. Jury może przenieść zawodnika do kategorii wyżej lub niżej jeżeli stwierdzi, że poziom uczestnika pasuje do innej kategorii.
§ 8. Harmonogram zawodów ogłoszony zostanie ogłoszony do 15.01. 2023 r.

WARUNKI ZGŁOSZENIA:
§ 1. Warunkiem wzięcia udziału we wszystkich kategoriach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który podesłany zostanie zainteresowanym oraz dokonanie opłaty startowej w kwocie 90 zł. Formularz zgłoszeniowy nalezy wysłać drogą mailową na dres: euforia.poledance@gmail.com.
§ 2. Zawody przeznaczone są tylko dla kursantek i kursantów Euforii. Osoby spoza studia nie mogą wziąć w nich udziału.
§ 3. Formularze oraz opłaty startowe przyjmujemy do 30.11.2022 r.
§ 4. W przypadku osób niepełnoletnich do formularza musi zostać dołączona zgoda opiekuna prawnego na udział w zawodach.
§ 5. Uczestnik biorący udział w dwóch kategoriach powinien uiścić opłatę za dwa występy.

INFORMACJE DLA ZAWODNIKA- MUZYKA I KOSTIUM
§ 1. Czas trwania choreografii dla kategorii dorosłych to 2:50- 3:30 . Dla kategorii junior to 2:00- 2:30. Zapis muzyczny powinien być przesłany na maila organizatora euforia.poledance@gmail.com w formacje MP3 do 06.01.2023 r., muzyka nie może się powtarzać (decyduje kolejność zgłoszeń). Zapis muzyczny powinien być przesłany na maila z opisem: imię, nazwisko oraz kategoria, a w treści maila prosimy o podanie dokładnego tytułu piosenki, celem uniknięcia powielenia utworu podczas występu uczestników.
§ 2. Każdy z zawodników przed swoim występem musi dostarczyć organizatorowi pendrive z nagraną piosenką.
§ 3. Udział human props jest dozwolony i należy zgłosić go w formularzu zgłoszeniowym do 30.11. 2022 r. Każdy human propos zobowiązany jest do wykupienia biletu na widownie, podczas występu nie może on wchodzić na rurkę, może tańczyć, dotykać rurkę i koła- tworzyć tło/scenerię.
§ 4. Wybór kostiumu należy do uczestnika. Zabrania się występów topless, w koronkowej erotycznej bieliźnie lub stroju odsłaniającym intymne części ciała. Obuwie dozwolone to: szklanki (dot. Kategorii Exotic), buty do tańca, baletki i inne dostępne obuwie gimnastyczne. Pozostała dozwolona garderoba, jeżeli istnieje taka konieczność to: ochraniacze na łokcie, kolana z wykluczeniem rękawiczek.
§ 5. Zabrania się używania konfetti, pociętych papierów- wszystkiego co po występie musiałoby być zmiecione ze sceny. Zabrania się również przedmiotów niebezpiecznych, które mogą uszkodzić scenę lub rurę

SCENA ORAZ DRĄŻKI
§ 1. Zawodnicy będą mieć do dyspozycji dwie rury: statyczną i obrotową. Patrząc od strony publiczności: statyczna po lewej i obrotowa po prawej. Producenta rur, średnice oraz wszystkie dane techniczne rury i ich rozstawienia (wysokość, odległość jedna od drugiej) podane zostaną w późniejszym terminie. Nie później niż półtora miesiąca przed zawodami.
§ 2. Zawodnicy kategorii aerial hoop mają do dyspozycji koło akrobatyczne o średnicy 95 cm, owinięte taśmą. Przyrząd zawieszony będzie na stropie (pasie), istnieje możliwość wykonania akrobacji także na nim. Zamocowany będzie także krętlik, jednakże nie ma obowiązku, by choreografia była w rotacji. Ze względów bezpieczeństwa zabrania się wprowadzania obręczy w ruch wahadłowy.
§ 3. Maksymalny czas braku styczności uczestnika z kołem/rurą to 30 sekund

UBEZPIECZENIE ZAWODNIKÓW PODCZAS ZAWODÓW
§ 1. Uczestnik musi posiadać aktualne ubezpieczenie NNW obejmujące udział w Wydarzeniu oraz dokument tożsamości.

BILETY
§ 1.Bilety na Wydarzenie w formie papierowej będą sprzedawane w siedzibie Euforii Pole Dance, mieszczącej się na ul. Tkackiej 63. Więcej informacji wkrótce.
§ 2. Jeden opiekun- rodzic z kategorii Pole Dance Kids/Junior wstęp ma nieodpłatnie.

ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU I DANYCH OSOBOWYCH
§ 1. Udział poprzez zgłoszenie w V WEWNĘTRZNYCH ZAWODACH KURSANTEK EUFORII POLE DANCE oznacza nieodpłatną zgodę zawodnika na dokonywanie rejestracji fotograficznej i zapisów video wszystkich prezentacji, a także dalsze ich wykorzystanie przez organizatora poprzez publikację i emisję w dowolnych mediach.
§ 2. Podpisanie formularza zgłoszeniowego oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 z póź. zm. o ochronie danych osobowych).
§3. Organizator zastrzega sobie prawo limitu sprzedaży biletów na jednego zawodnika (wynika to z ograniczonej liczby osób na widowni).
Wszystkie niezgodności lub rzeczy nie ujęte w Regulaminie podlegają decyzji Organizatora. W przypadku pytań lub zastrzeżeń, prosimy o kontakt pod adresem euforia.poledance@gmail.com lub bezpośrednio w siedzibie Euforii.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →