URSZULA 40-lecie Akustycznie, 15.12.2022, Klub Stodoła

URSZULA 40-lecie Akustycznie, 15.12.2022, Klub Stodoła

15 grudnia 2022, Czwartek

Klub Stodoła

Stefana Batorego 10, Warszawa

Start: godz. 17:00

Podziel się:

TIMETABLE:
19:00 – otwarcie drzwi
20:00 – początek koncertu

URSZULA – 40-lecie Akustycznie w Klubie Stodoła!
15 grudnia 2022 w Klubie Stodoła wystąpi URSZULA! Jedna z najbardziej uznanych i uwielbianych polskich artystek będzie świętować w Warszawie okrągły jubileusz swojej działalności. Wydarzenie odbędzie się w ramach trasy koncertowej “URSZULA 40 – lecie Akustycznie”. Bilety dostępne w sprzedaży!
Urszula to artystka nietuzinkowa, wyraźna, nie do zdarcia – artystka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Warszawski akustyczny jubileusz z okazji 40-lecia aktywności scenicznej będzie solidną dawką potężnej energii oraz uwielbianych przez kilka pokoleń fanów hitów. Podczas koncertu w Klubie Stodoła, który odbędzie się już 15 grudnia, publiczność usłyszy największe przeboje Urszuli, takie jak : „Dmuchawce, latawce, wiatr”, „Na sen”, „Rysa na szkle”, czy „Konik na biegunach” w znakomitych, akustycznych aranżacjach. Klimat stworzony przez artystkę, pasja muzyków towarzyszących Urszuli oraz gra świateł i dźwięków przeniosą wszystkich fanów w świat niekończącej się zabawy i muzyki.
Urszula to wokalistka muzycznie balansująca między gatunkami rock i pop, od 40 lat na scenie. Oczytana, mądra kobieta, ikona polskiej wokalizy, z talentem, sercem, bez ciśnienia robiąca swoje. Zachwyca nadzwyczaj unikalną barwą głosu, brakiem gwiazdorzenia, ekspresją i siłą na koncertach, a także naturalnością. Na drodze długoletniej kariery wykreowała mega przeboje, o jakich marzy każdy artysta, lecz nie każdemu udaje się to marzenie spełnić – przeboje, które omija czas. Dały jej one wierną, multipokoleniową publiczność.
Urszula – muzyka i osobowość – nie do podrobienia i nie do zastąpienia.
URSZULA – 40-lecie Akustycznie
15 grudnia 2022, Klub Stodoła
ul. Batorego 10, Warszawa
———————————-
URSZULA – 40-lecie Akustycznie
15 grudnia 2022, Klub Stodoła
ul. Batorego 10, Warszawa
Bilety dostępne w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej:
www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →