Uffie, 05.03.2023, Klub Stodoła

Uffie, 05.03.2023, Klub Stodoła

5 marca 2023, Niedziela

Klub Stodoła

Stefana Batorego 10, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

TIMETABLE:
18:00 – otwarcie drzwi klubu

Uffie to projekt artystki i ikony mody prosto z Los Angeles – Anny-Catherine Hartley, dawniej pracującej z Ed Banger Records, gdzie zaznajomiła się z legendarnymi producentami francuskiej muzyki elektronicznej z wczesnych lat 00s.
W ciągu swojej kariery, osiągnęła wiele sukcesów, między innymi jej pierwszy viralowy przebój „Pop The Glock”, który został opublikowany na MySpace i wysławił artystkę podczas bloghouse’owej ery w elektronicznej muzyce tanecznej.
Anne razem z francusko-elektronicznym duetem Justice nagrała „TThhEe PPaARRtTYY” – utwór, który znalazł się później na albumie nowinowanym do Grammy – Cross – w 2007 roku. Jej debiutowy album Sex Dreams and Denim Jeans, został nominowany do francuskich Victoires de la Musique za Najlepszy Album Muzyki Elektronicznej w 2010 roku.
Od tamtego czasu artystka pracowała z takimi gwiazdami jak: Pharrell Williams, Charli XCX, Galantis, Mr. Oizo i wiele innych.
Uffie powróciła w 2018 roku z singlem Drugs z nowej EP-ki Tokyo Love Hotel. Jako hołd w kierunku świata sztuki, w zeszłym roku współpracowała z artystą wizualnym – Jam’em Sutton’em nad marmurową rzeźbą oraz doświadczeniem A.I., wraz z towarzyszącą mu nową piosenką „Ego”.
Świeżo dołączając do Toro y Moi’s Company Records, artystka przygotowuje się do całkowicie nowego etapu w jej karierze artystycznej.
Obecnie pisze dla i razem, z takimi artystami jak: Sega Bodega, Blessed Madonna, Pink, Khalid, Greyson Chance, Misterwives, Blu DeTiger, VINCINT, Tega & Sara.
—–
Uffie
5 marca 2023, Klub Stodoła – Open Stage
ul. Batorego 10, Warszawa

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →