Trzech Króli on Tour - Wrocław

Trzech Króli on Tour – Wrocław

30 września 2023, Sobota

Zaklęte Rewiry

Krakowska 100, Wrocław

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Zielonowłose trio, które podbiło Internet swoimi żywiołowymi, pełnymi muzycznych hybryd singlami, wystąpi we Wrocławiu w klubie Zaklęte Rewiry.
Qry, Przemek Pro oraz Bartek Kubicki zaczęli pisać nowy rozdział w swoim życiu w momencie, kiedy postanowili wybrać się Fiatem Multipla na szalony trip, którego celem była Sahara – największa pustynia na świecie, a następnie uwiecznili wszystko na wyjątkowych vlogach z podróży. W tym wszystkim nie byliby jednak sobą, gdyby kulturowe konteksty w postaci szalonych historii, spotkań z przypadkowymi ludźmi i towarzyszącym temu emocjom, nie zostały przelane na pełnoprawny, muzyczny materiał, który miał być dopełnieniem zapisków z tamtych dni.
Z wykorzystaniem studyjnego warsztatu i doświadczenia Qry’ego, Przemek Pro oraz Bartek Kubicki wspięli się na wyżyny swoich umiejętności, aby miłość do podróży i muzyki przekuć w coś więcej niż tylko wizualną pocztówkę. Następstwem tych decyzji są piosenki, które z dumą zostaną zaprezentowane w ramach krakowskiego koncertu. Nowe hymny lata, jak podbijająca TikToka “Fatamorgana”, tytułowa “Afryka” czy ostatni, hitowy singiel “Akropol” uderzą podczas występów live ze zdwojoną siłą, a to nie wszystko, bo oprócz materiału z płyty usłyszymy z pewnością inne szlagiery spoza właściwego repertuaru, w których palce maczali sami zainteresowani.
Przed koncertem Przemek, Qry i Bartek zapraszają fanów na spotkanie Meet&Greet!
Wszyscy uczestnicy koncertu muszą posiadać bilet wstępu.
Dla opiekuna osoby małoletniej biorącej udział w spotkaniu MEET&GREET wystarczy bilet na sam koncert.
Dla osób, które zakupią bilet Meet & Greet, przewidziane są: krótkie spotkanie, wspólna fotka z Przemkiem, Qrym i Bartkiem (wykonana własnym telefonem) oraz niespodzianka.
Jeśli nie masz 12 lat to:
– musisz mieć pełnoletniego opiekuna
– opiekun musi posiadać bilet wstępu na koncert
– opiekun może być z Tobą podczas m&g, potrzebny jest wyłącznie bilet na koncert
Jeśli nie masz 18 lat, a masz więcej niż 12 lat to musisz mieć podpisaną zgodę opiekunów prawnych na uczestnictwo w koncercie.
Harmonogram koncertu:
OTWARCIE BRAM DLA POSIADACZY BILETÓW MEET&GREET: 17:00
OTWARCIE BRAM DLA POSIADACZY BILETÓW NA KONCERT: 19:00
START KONCERTU: 20:00

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →