TRYM I Techno Balkon 150923

15 września 2023, Piątek

Hala Olivia

Aleja Grunwaldzka 470, Gdańsk

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

TRYM I Techno Balkon 150923.

Trym to olbrzym z mitologii nordyckiej, który ukradł młot Thorowi. Jeżeli przenieść to na mitologię techno POCZUJECIE TEN MŁOT NA BALKONIE.

Francuski DJ i producent Trym to fenomen sceny elektronicznej. Awangardowy raver i artysta nowej generacji, który łamie muzyczne kody, łącząc Fast Techno i New Trance. Miksuje muzyczne kultury w doskonałą techno całość . SPARKLING WATER BOY PIERWSZY RAZ W GDAŃSKU NA @techno_balkon . LA VIE EST BELLE. linktr.ee/sparklingwaterboy

Więcej info soon.

#technolovers #trym

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

TRYM I Techno Balkon 150923 | 15 września 2023, Piątek, Hala Olivia

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →