Trupa Trupa | Warszawa

Trupa Trupa | Warszawa

28 października 2023, Sobota

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Wejście od 19.00

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Trupa Trupa zagra w Warszawie w sobotę 28 października w klubie Hydrozagadka. Będzie to pierwszy koncert zespołu w stolicy od czterech lat!

„Trupa Trupa chcą stawić czoła złu. To bardzo silna grupa” – mówił o nich Iggy Pop na antenie BBC Radio 6 Music. Do fanów post punkowo- psychodelicznego zespołu z Gdańska należy też Henry Rollins. Trupa Trupa to Grzegorz Kwiatkowski, Tomek Pawluczuk i Wojtek Juchniewicz. W 2015 roku w brytyjskiej wytwórni Blue Tapes and X-Ray Records ukazał się album „Headache”. Rok później zremasterowana wersja „Headache” została wydana przez francuski label Ici d’ailleurs. Niedawno w całości ten materiał zespół zaprezentował na katowickim Off Festivalu. Kolejne płyty grupy także trafiały na zachodnie rynki .

Ostatni z nich „B Flat A” grupa z Trójmiasta promowała podczas trasy koncertowej, która objęła Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Francję, Holandię, Szwajcarię, Niemcy, Czechy i Polskę.

Trupa Trupa wystąpiła też do tej pory m.in. na Desert Daze Festival, Rockaway Beach Festival, SXSW, Primavera Sound i Iceland Airwaves. Zespół wziął również udział w sesji NPR Tiny Desk i sesji BBC Radio 6 Music.

„Post-punkowe tony i ścierające się rytmy,, które przypominają Joy Division, Can i Sonic Youth” – pisał o ich muzyce recenzent amerykańskiego Rolling Stone.

”Zderzenie słodyczy Beatlesów z gwałtownością Public Image Limited.” – dodawał krytyk brytyjskiego „The Times”.

Prestiżowy Pitchfork przychylnie zrecenzował aż trzy krążki Polaków uznając, że „Trupa Trupa wnosi poezję i subtelność do psychodelicznego rocka.”

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl! 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trupa Trupa | Warszawa | 28 października 2023, Sobota, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →