Tropical Soldiers in Paradise | Śledź Młody Jazz 2024 | Szczecin

Tropical Soldiers in Paradise | Śledź Młody Jazz 2024 | Szczecin

24 maja 2024, Piątek

winyle.fm

Jagiellońska 86, Szczecin

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Śledź Młody Jazz to cykl koncertów (minifestiwal) który realizujemy w Szczecinie od 2022 roku.

W tym roku odbędzie się trzecia edycja Śledzia.

Koncert godny finału 3 edycji Śledź Młody Jazz!

Tropical Soldiers in Paradise to zespół tworzący muzykę inspirowaną hip-hopem, jazzem, afrobeatem oraz latynoamerykańską rytmiką. Szerokie instrumentarium w skład którego wchodzą zarówno instrumenty tradycyjne jak i współczesna elektronika tworzy unikalny styl grupy. Połączenie kojących melodii z wybuchowymi improwizacjami stanowi o niespotykanym charakterze zespołu, który mimo swojej przystępności zachowuje nieprzewidywalną żywiołowość. 6 osób na scenie!

Skład zespołu:

Marcin Sojka – MPC, perkusja, ksylofon

Maciek Łepkowski – gitara elektryczna

Tymek Bryndal – gitara basowa

Emilia Gołos – klawisze, syntezatory

Grzegorz Pałka – puzon

Kuba Łupiński – trąbka

Ostatni album zespołu nosi tytuł “Atversailles”. Formacja muzycznie kontynuuje swoją egzotyczną podróż w odległe tropiki, na pograniczu jazzu, lounge i hip-hopowych bitów. Po długiej i wyczerpującej podróży oddział TSiP natrafił na porzuconą w gęstym lesie budowlę. Z zewnątrz przypominała opuszczony pałac, przejęty przez dziką roślinność. Bramy wejściowej pilnował czarny baran, który wprowadził ich do wnętrza. Pierwsze pomieszczenie było dawną salą balową. W kątach leżały porozrzucane talerze, dzbany i puchary. Ze środka posadzki wyrastało drzewo o dziwacznych owocach. W sali obok znajdowały się potrzaskane fortepiany i inne instrumenty. Dalej sypialnie porośnięte mchem zwisającym z baldachimów, kap i tapet. Na dziedzińcu w gęstej trawie walały się fragmenty figur, kamiennych głów i ramion. W zdziczałym ogrodzie na dnie wyschniętych fontann piętrzyły się monety, a dalej łaźnie i baseny porośnięte lotosem. Całość zamykała sala wyłożona dywanami, na których fikuśne mebelki piętrzyły się w wielopiętrowe stosy. Zza szczytów tych konstrukcji można dojrzeć panoramę całej okolicy.

Panie i Panowie. TROPICAL SOLDIERS IN PARADISE!!!

www.nowamuzyka.pl/2022/02/25/3-pytania-tropical-soldiers-in-paradise/

www.ktosruszalmojeplyty.com/tropical-soldiers-in-paradise-ii/

 

Tropical Soldiers in Paradise | Śledź Młody Jazz 2024 | Szczecin | 24 maja 2024, Piątek, winyle.fm

Biletomat.pl
39 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →