Tribute to Amy Winehouse | Ostrów Wielkopolski

Tribute to Amy Winehouse | Ostrów Wielkopolski

9 lutego 2024, Piątek

Klub Stara Przepompownia

Raszkowska 78, Ostrów Wielkopolski

Start: godz. 21:00

Podziel się:

ZAPRASZAMY NA “Tribute to Amy Winehouse!”

Natalia Podwin z zespołem zabierze Was w świat twórczości Amy!

W programie „Amy Winehouse Tribute” usłyszymy znaną z telewizyjnego programu The Voice of Poland, wokalistkę Natalię Podwin, której towarzyszyć będzie zespół znakomitych wrocławskich muzyków.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć zarówno największe hity, takie jak „Rehab” , “Valerie” czy „Back to black”, jak i inne utwory z repertuaru Amy Winehouse

Amy Winehouse, brytyjska piosenkarka i autorka tekstów, tworzyła muzykę z pogranicza soulu, jazzu i rhythm and blues. Obdarzona nieprzeciętnym głosem artystka zostanie zapamiętana jako Wielka.

Projekt “Amy Winehouse Tribute” tworzą wrocławscy muzycy w składzie:
Natalia Podwin – wokal
Maciek Rosiak – saksofon
Maksymilian Madeła – trąbka
Bartek Domagała – gitara
Teodor Górka – piano
Michał Kotowicz – bas
Bartłomiej Libera – perkusja

Natalia Podwin śpiewa od wielu lat, zarówno w zespołach muzycznych, jak i w projektach solowych. Artystka inspiruje się wieloma stylami muzycznymi, choć najbliższe jej sercu są soul oraz r’n’b. Jej barwa głosu zachwyciła jurorów telewizyjnego programu The Voice of Poland V. Znakomite wykonanie utworu „Bust Your Windows” Jazmine Sullivan zapewniło Natalii miejsce w odcinkach na żywo, gdzie swoje umiejętności szlifowała pod okiem trenerów – Tomsona i Barona.

Tribute to Amy Winehouse | Ostrów Wielkopolski | 9 lutego 2024, Piątek, Klub Stara Przepompownia

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →