TRIBBS

2 września 2022, Piątek

HAH Poznań

Małe Garbary 6, Poznań

Start: godz. 20:00

Podziel się:

ZMIANA MIEJSCA – z Eco Village Plaża Wilda na HAH Poznań

Otwarcie bramek 18:00
Koncert 20:00

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Tribbs – czyli Mikołaj Trybulec!!!

Remixy Tribbsa pozwalają młodym słuchaczom poznać lub przypomnieć utwory, które na stałe wpisały się do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej!

Jego wybory, to przede wszystkim mądre i piękne piosenki z uniwersalnym przesłaniem, w tym między innymi HIT LATA 2022 „Ostatni raz zatańczysz ze mną” (FT. Kubańczyk), „Bal Wszystkich Świętych”, „Ghost”, „Smak słów”.

Jego utwory są grane w największych stacjach radiowych tj. m.in. RMF FM, RMF MAX, Radio Eska, a jego remixy, stały się social mediowymi viralami i pobijają rekordy wyświetleń. Na swoim koncie ma współpracę z artystami takimi jak: Oliver Heldens, Duncan Laurence, Smolasty, Kubańczyk, Qry, Ewa Farna, Margaret, Kubańczyk, Ewelina Lisowska, Viki Gabor, Laidback Luke, Volkoder, Stevie Appleton, Chemical Surf.

Autorskie sety przygotowane przez Mikołaja Trybulca, to za każdym razem fantastyczna zabawa, nie tylko dzięki dobrze dobranej do miejsca i wyselekcjonowanej muzyce, ale także dzięki charyzmatycznej i prowadzonej, w charakterystyczny dla Mikołaja sposób, rozmowie z publicznością.

Tribbs jest też połową duetu Linia Nocna, który w 2019 został nominowany do Fryderyków w kategorii „Album roku – muzyka elektroniczna”, ponad 3 mln słuchaczy w streamingu miesięcznie miliony wyświetleń na YouTube!

Miejsce: Plaża Wilda Eco Village, ul. Piastowska 71 Poznań

Kiedy: 02.09.2022r.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

TRIBBS | 2 września 2022, Piątek, HAH Poznań

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →