Trening Naturalny / Kalistenika – Jan Dudek

26 maja 2020, Wtorek

Kontakt. Przestrzeń ruchu i tańca.

ul. Szpitalna 40, I piętro, Kraków

Start: godz. 17:00

Podziel się:

TRENING NATURALNY / KALISTENIKA – Jan Dudek

* wtorki, godz. 17:00 – 18:00 / start: 5.11

Trening Naturalny – Eksploracja fundamentów i instynktów ludzkiego ruchu. Poruszamy zagadnienia oddechu, świadomości ruchu, siły i elastyczności ludzkiego ciała. Autorski dobór metod z gimnastyki, jogi, tańca, sztuk walki, kuglarstwa – w tym wiele zadań improwizacji w parach i w grupie. Spotkania są adresowane przede wszystkim do osób początkujących, które chcą odzyskać swobodę i komfort ruchu, oraz zastanawiają się jak samodzielnie ćwiczyć.

“There is no wrong movement. There is lack of preparation and lack of awareness.”
– Ido Portal Quotes

—————————————————————————————-

Instruktor: Jan Dudek

Świeżo upieczony aktor i kuglarz, od 3 lat zapałał płomienną miłością do tańca. Historia Janka, to jak historia z gatunku „Od Zera Do Farmera”. Swoją sportową „karierę” rozpoczął 20 lat temu treningami sztuk walki, przeszedł przez jogę, parkour, gimnastykę, akrobatykę a lista jego osiągnięć i „zajawek” ruchowych wciąż imponująco rośnie. Aktualnie Janek ćwiczy miks technik kontakt improwizacji, contemporary, breakdance, capoeiry na potrzeby występów Fireshow.
W Krakowie aktywny w środowiskach sportowych i teatralnych. Rozwija się pod patronatem formacji AcroProFit oraz Manufaktury Artystycznej Pi-Art. Dodatkowo współtworzy Stowarzyszenie Krakowski Parkour i wspiera różnorodne środowiska sportów i sztuki ulicznej.
Wolny strzelec i dziki duch, dla którego podróż i przygoda są równie ważne jak cel, do którego prowadzą. Działa wszędzie gdzie złapie oddech: na ulicy i na sali gimnastycznej, na imprezie tanecznej i w siłowni, we własnym salonie i w dziczy gór. Trenuje w burzy, pływa po nocy, wałęsa się po ruinach i kąpie w przeręblach.

„Be strong to be useful.”
– Georges Hérbert, Methode Naturalle/.

„Be strong to be useful.”
– Georges Hérbert, Methode Naturalle/

___

MIEJSCE: Kontakt Przestrzeń Ruchu i Tańca, ul. Szpitalna 40, I piętro, Kraków
NIE OBOWIĄZUJĄ ZAPISY – przyjdź po prostu! :)


Zobacz także