TOG - WWA - dark goth wave synth industrial - 25 LAT | 09.03 | Chmury

TOG – WWA – dark goth wave synth industrial – 25 LAT | 09.03 | Chmury

9 marca 2024, Sobota

Chmury

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 22:30

Podziel się:

Muzyka: dark, goth, wave, ebm, industrial i wiele innych podgatunków mrocznej alternatywy. TOG – to już 25 lat – we bring you dark dance since 1999.
djs: Hervy / 666V
Nasza misja: dawać ludziom radość w tańcu, odkrywaniu i przeżywaniu ciekawej muzyki. Naszym mottem jest – GO FORWARD, DO NOT STOP. Odkrywamy nieznane obszary w muzyce, starannie wybieramy najlepsze z nich, aby zaserwować mieszankę fascynujących nowości i uznanych “klasyków”, które przetrwały próbę czasu. Świat muzyki jest oceanem niekończących się możliwości. Zanurzmy się w nim w pełni, aby czerpać jak najwięcej.

Kilka faktów w wielkim skrócie:

Projekt narodził się z pasji Bartosza H_12 Hervy, który od samego początku stanowił jego fundament. Wraz z Jarkiem Kubickim, w końcówce 1998 roku, stworzyli portal Gothic Art. Pierwsza edycja imprezy, pod nazwą Temple of Goths, miała miejsce 6 lutego 1999 roku w Gdańsku. W latach 2000-2006 impreza gościła w kultowym klubie Forty. W 2003 roku do H_12 dołączył Łukasz 666V Miernik, tworząc zgrany trzon DJski, który trwa do dziś. W 2010 roku ekipę zasiliła Oliwia Thuringwethil Piotrowska, obecnie na macierzyńskiej przerwie od grania.
Po zakończeniu działalności klubu Forty w 2006 roku nazwa imprezy została skrócona do TOG, a trasa imprez objęła wiele klubów w Trójmieście i Polsce, w tym Mechanik, Ucho, OVO, Negatyw, Koziorożec, Proxima, U Bazyla… TOG był również wielokrotnie integralną częścią festiwalu Castle Party.
W 2012 roku TOG znalazł swoje miejsce w gdańskim klubie Wydział Remontowy. Od tego czasu jest to nasze stałe miejsce, choć nie przestajemy gościnnie prezentować muzyki na wielu scenach, w wielu częściach kraju.
W lutym tego roku, TOG obchodzi rocznicę 25 lat intensywnej działalności. Od pierwszych dźwięków prezentowanych przez TOG minęło już ćwierć wieku, a my idziemy dalej, zawsze do przodu. Wdzięczni za te 25 lat świętujemy cały rok.
wstęp od +18
wstęp: 30 złotych
(płatnośċ tylko gotówką)

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →