this.place 31.05.2024 | Kraków

this.place 31.05.2024 | Kraków

31 maja 2024, Piątek

Piwnica Pod Baranami

Rynek Główny 27, Kraków

Start: godz. 22:00

Podziel się:

Wydarzenie this.place, cieszące się renomą jednego z najbardziej ekskluzywnych wydarzeń w Krakowie, odbędzie się 31 maja 2024 roku w nowej, prestiżowej lokalizacji – Pałacu Pod Baranami. Pałac ten, zlokalizowany na krakowskim Rynku, jest miejscem o bogatej historii kulturalnej, kojarzonym z literackimi wieczorami i artystycznymi spotkaniami, które przyciągały elitę intelektualną Polski. Wprowadzenie this.place do Pałacu Pod Baranami to wydarzenie bez precedensu, które wzbogaci tradycje miejsca o nową warstwę doznań muzycznych i wizualnych.

Headlinerem wydarzenia będzie BOg, którego ostatnie wydawnictwa dla Afterlife, Spectrum oraz Atlant stanowią gwarancję najwyższej jakości muzycznych przeżyć. Występ BOG-a będzie wspierany przez Leona, jednego z najbardziej doświadczonych dj house & techno w Polsce, oraz przez lokalnego dj-a PeeTeeS, co razem zapowiada niezapomniane wrażenia dla wszystkich uczestników wyjątkowego wydarzenia w historycznym sercu Krakowa.

 

this.place 31.05.2024 | Kraków | 31 maja 2024, Piątek, Piwnica Pod Baranami

Biletomat.pl
159 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →