The O'Reillys and the Paddyhats - Poznań, 12 Marca 2023

The O’Reillys and the Paddyhats – Poznań, 12 Marca 2023

12 marca 2023, Niedziela

2progi

Aleja Niepodległości 36, Poznań

Start: godz. 19:00

Podziel się:

The O’Reillys and the Paddyhats to wyjątkowa formacja, która od lat nadaje irlandzkiemu folk punkowi świeże i nietuzinkowe oblicze. Gdziekolwiek się nie pojawią, tam panuje dobry nastrój i kameralna atmosfera. Skoczne brzmienia, mocarne gitary i wspólna pasja do głośnych imprez to składniki, które niejednokrotnie doprowadzały żądnych bisu fanów do zdarcia gardeł! Występ siedmiu muzyków z zespołu jest jednym z tych, którego nigdy nie zapomnisz!
Podczas trasy po Polsce zespół odwiedzi 4 miasta:
09.03.2023 Warszawa, Remont
10.03.2023 Kraków, Zaścianek
11.03.2023 Zabrze, CK Wiatrak
12.03.2023 Poznań, 2progi
Gościem specjalnym będzie polski zespół Łysa Góra. Ta polska grupa związana jest z kilkoma gatunkami muzycznymi jak folk, rock i ciężki metal, więc nie da się jej konkretnie skategoryzować. Wyróżnia ich rockowe brzmienie gitary przeplatane z subtelnymi dźwiękami instrumentów perkusyjnych, skrzypiec i instrumentów tradycyjnych, a to wszystko połączone z dwoma silnymi, damskimi głosami.
Bilety dostępne w cenie: 79zł (do końca lutego lub do wyczerpania biletów 1 puli) / 89zł od marca lub w drugiej puli i 99 w dniu koncertu.
—–
Zespół The O’Reillys and the Paddyhats jest współczesnym przykładem tego, jak niesamowity efekt można osiągnąć poprzez łączenie różnych instrumentów, takich jak gitara elektryczna, skrzypce oraz akordeon. Dla muzyków nie ma znaczenia czy swoje koncerty grają w dużym klubie czy w małym podziemnym pubie, ponieważ wszystkie ich piosenki są wykonywane z niepohamowaną pasją i surową autentycznością, zabierając publiczność w irlandzką podróż pełną opowieści, historii i alkoholu. Gdy tylko The O’Reillys & the Paddyhats zaczną grać, przeniesiesz się na chwilę do starego, celtyckiego pubu i poczujesz napływ prawdziwego irlandzkiego folk punka w swojej głowie, nogach i duszy!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →