The Music of Buena Vista na Plaży Wilda - 13.08.2022

The Music of Buena Vista na Plaży Wilda – 13.08.2022

13 sierpnia 2022, Sobota

Eco Village Plaża Wilda

Piastowska 71, Poznań

Start: godz. 20:00

Podziel się:

ochacie kubańskie rytmy? Uwielbiacie muzykę legendarnej formacji Buena Vista? To już wiecie, że Plaża Wilda jest najlepszym miejscem na ten koncert!
Projekt The Music of Buena Vista jest kolaboracją między zespołem Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz oraz gwiazdą kubańskiej piosenki – Yaremi de las Mercedes Kordos.
Spektakl muzyczny jest podróżą przez wszystkie odcienie i style muzyki kubańskiej – od afrykańskich korzeni, aż do fuzji muzyki karaibskiej z muzyką jazzową i nowoczesną.
Yaremi jest jedną z niewielu artystek, które miały okazję współpracować z rdzennym projektem „Buena Vista Social Club”, jak również z wieloma legendami muzyki kubańskiej.
Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz jest zespołem jazzowym mocno inspirowanym wpływami latynoskimi, afrykańskimi oraz słowiańskimi. Formacja ma na koncie dwa albumy płytowe oraz wiele nagród na festiwalach jazzowych w Polsce i za granicą. Słuchacze podczas koncertu zostaną zabrani w małą podróż na Kubę oraz prowokowani do ciągłej interakcji muzyczno-tanecznej, aby wyzwolić się artystycznie i odczuwać wspólnie najgorętsze rytmy świata na najwyższym poziomie.
bilety: 49 / 69 zł

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →