The Legend of Rock Symphonic II

The Legend of Rock Symphonic II

18 listopada 2023, Sobota

Spodek

Korfantego 35, Katowice

Start: godz. 20:00

Podziel się:

II edycja The Legend of Rock Symphonic
Rock Never Dies! NOWE UTWORY!
18 listopada 2023 Spodek Katowice
Koncert godz. 20:00
Spektakularna produkcja!
Poczuj niesamowite emocje podczas jedynego takiego koncertu w Polsce! Największe światowe przeboje rockowe wykonane NA ŻYWO w niezwykłej symfonicznej aranżacji! Niecodzienne muzyczne emocje zagwarantują rewelacyjni muzycy Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Śląskiej oraz gwiazdy znane z największych scen rockowych w Polsce!
Petarda na scenie!
Widowisko stworzone by poczuć nieprawdopodobne doznania, zagwarantowane przez najwyższej jakości dźwięk oraz potężne efekty świetlne i wizualne przenoszące widzów w zupełnie inny, nowy, niecodzienny i zadziwiający świat muzyki rockowej!
Podczas koncertu usłyszycie największe ROCKOWE przeboje w niezwykłych aranżacjach takich zespołów jak QUEEN, THE ROLLING STONES, LED ZEPPELIN, AC/DC, GUNS N’ ROSES, METALLICA, THE BEATLES, SCORPIONS, ROXETTE, BON JOVI, AEROSMITH, NIRVANA, IRON MAIDEN, PINK FLOYD czy LINKIN PARK i wiele więcej.
LightingSHOW – Potężne i widowiskowe efekty świetlne
Legendy Rocka wymagają niesamowitej oprawy dlatego koncert połączy na tak dużą skalę nowatorskie efekty wizualne oraz niezwykłe efekty świetlne. Widowisko odbędzie się na żywo w legendarnym SPODKU w Katowicach, Ergo Arenie w Gdańsku oraz w Hali STULECIA we Wrocławiu, zapewniając widzom niecodzienne doznania, efekty i niezapomniane wrażenia.
Guitar&DrumShow – rewelacyjne show na gitarze i perkusji!
The Legend of Rock Symphonic powstał z pasji do muzyki rockowej, które wspólnie przenoszą nas do świata największych przebojów w zupełnie nowej pięknej aranżacji. Chcemy, by odbiorcy odnaleźli się w lubianych przebojach ze znanego repertuaru, a jednocześnie zobaczyli coś nietypowego i nowego. Dlatego też zaprosiliśmy do tego projektu nie tylko cenioną Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii Śląskiej ale także polskich muzyków i gwiazdy znane z największych scen rockowych. Ich współpraca zapewni wyjątkowe emocje, a widzowie przeżyją doświadczenie, które zostanie w ich pamięci na długo. Wszyscy uczestnicy będą mogli również doświadczyć niesamowitych solowych występów gitarowych i perkusyjnych w niecodziennych wykonaniach.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →