The Fake Ears - psychodeliczna podróż w otchłani muzycznej gnozy | Szczecin

The Fake Ears – psychodeliczna podróż w otchłani muzycznej gnozy | Szczecin

20 kwietnia 2024, Sobota

Dom Kultury 13 Muz

plac Żołnierza Polskiego 2, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

To niezwykłe muzyczne spotkanie przeniesie nas w klimat muzyki psychodelicznej i eksperymentalnej, rodem z lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia. „The Fake Ears” to zespół, który nie tylko gra muzykę psychodeliczną, ale również zaprasza słuchaczy do podróży przez mistyczne krajobrazy dźwiękowe i transcendentalne doznania. Ich muzyka to nie tylko dźwięki, ale pełne zmysłowych doświadczeń audio-wizualne performance, zaś ich koncerty to nie tylko występy muzyczne, ale prawdziwe happeningi artystyczne. Sztuka wizualna, projekcje świetlne i efekty dźwiękowe tworzą hipnotyzującą atmosferę, która wciąga słuchaczy w wir psychodelicznej podróży.

Ich muzyka nie jest jednoznaczna – zmienia się, ewoluuje i inspiruje do otwarcia umysłu na nowe doświadczenia. To nie tylko zespół, to manifest artystycznej wolności i eksploracji ludzkiej psychiki przez dźwięk i obraz.

O klimat tego wieczoru zadbają:

Jerzy Pachlowski – wokal, klawisze i bas

Michał Przybyszewski – wokal, gitara elektryczna

Christo Radew – instrumenty perkusyjne

Anna Wiśniewska – wizualizacje

„The Fake Ears” nie tylko grają muzykę, ale tworzą świat, w którym dźwięk staje się mostem łączącym zmysły, umysł i duszę.

Miejsce: Sala Kominkowa

Bilety: normalny 30 zł / ulgowy 20 zł (uczniowie, studenci, seniorzy)

The Fake Ears – psychodeliczna podróż w otchłani muzycznej gnozy | Szczecin | 20 kwietnia 2024, Sobota, Dom Kultury 13 Muz

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →