THE BULLSEYES & CHEAP TOBACCO w Warszawie // Klub VooDoo

THE BULLSEYES & CHEAP TOBACCO w Warszawie // Klub VooDoo

15 grudnia 2022, Czwartek

VooDoo Club

Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65), Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

THE BULLSEYES (czyt. bulzajs)
„To obecnie najlepszy polski zespół parający się klasycznie pojmowanym rockiem. Nie debiutant – najlepszy zespół w kategorii open.”
~ Jarosław Szubrycht
KRYTYK MUZYCZNY
Zwycięzcy Jarocińskich Rytmów Młodych 2022 i finaliści nagrody SANKI Gazety Wyborczej.
The Bullseyes to gorącokrwisty rockowy duet z wielkopolskiego Leszna.
Darek Łukasik na gitarze, Mateusz Jarząbek na perkusji, wspólnie pragną skrócić dystans i otulić Świat muzyką, która czerpie jednocześnie z garażowego rocka i zwięzłej, futurystycznej produkcji. W rezultacie uzyskujemy kompaktowe rockowe brzmienie z punkowym duchem, które zaopatruje przyspieszający świat w intensywne bodźce. Czerwona tarcza w logo zespołu idealnie prezentuje ich muzyczną misje. Bez wypełniaczy, do celu, z olbrzymią dawką energii.
The Bullseyes chcą naprawiać Twoje słabe dni i przy okazji dobrze się bawić. To, co określają mianem „dobrej zabawy” mieści się gdzieś pomiędzy komponowaniem wysoce uzależniających, energicznych linii melodycznych a pisaniem hiperbolizowanych tekstów bazujących na prostych obserwacjach psychologicznych. Wszystko to oprawione niejednokrotnie wyjątkowym poczuciem humoru.
Muzycznie, The Bullseyes przypadnie do gustu fanom twórczości: Twenty One Pilots, The Black Keys, Arctic Monkeys, Jack White, Gorillaz, The Beatles, Nirvana, Måneskin
Posłuchaj The Bullseyes: bfan.link/the-big-sad

CHEAP TOBACCO
Energia, autentyczność i odważne balansowanie pomiędzy gitarowym, vintage’owym brzmieniem a taneczną i transową współczesną elektroniką. To wszystko połączone z elektryzującym i charyzmatycznym głosem dziewczyny z Bieszczad. Zespół za ostatni album SZUM zdobył nominację do nagrody Fryderyk 2019. Zagrał również na dużej scenie Pol’and’rock Festival! 23.09 ukazał się ich nowy album „Zobaczmy siebie”
Dla niektórych rock, dla innych pop albo indie. Niezależnie od nazwy – to muzyka na najwyższym poziomie z niesamowitą dawką energii!
Z najnowszych sukcesów zespołu warto wymienić występ na dużej scenie festiwalu Pol’and’Rock 2021, występy na Festiwalu Venegy 2021 oraz 2022 oraz na Festiwalu Sziget na Węgrzech latem 2019, czy dwa koncerty podczas CANADIAN MUSIC WEEK 2019.
Po ostatnim albumie nominowanym do Fryderyka przyszedł czas na nowe brzmienie zespołu. Piosenki Cheap Tobacco możemy usłyszeć w ogólnopolskich rozgłośniach radiowych, natomiast ich energetyczne i żywiołowe koncerty uzależniają! Jak pisze „Teraz Rock” – „Cheap Tobacco zmierza w stronę Męskiego Grania, ale bez kompromisów brzmieniowych”
SMART LINK: bfan.link/cheap-tobacco-zobaczmy-siebie
BILETY:
50 PLN w przedsprzedaży
60 PLN w dniu koncertu

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →