Techno Balkon 6. Stella Bossi I GDAŃSK

17 września 2022, Sobota

Hala Olivia

Aleja Grunwaldzka 470, Gdańsk

Start: godz. 20:00

Podziel się:Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Niezapomniany grand final tego lata w najlepszym możliwym imprezowym wydaniu!

Kim jest Stella?

Berghain & Burbery, Friedrichshain & Ferari, Technokeler & pierwsze strony gazet, Underground & miliony obserwujących w social media.

Wśród jej fanów znajdują się Pan-Pot, Fisher, Stefan Bodzin czy Claptone.

Ukryta za ciemnymi okularami Stela, chroni oczy uszkodzone życiem klubowym, ma za to o wiele lepszy słuch. Berlińska Dj’ka, producentka i gwiazda instagrama, prowokuje nowymi brzmieniami tworząc zupełnie nowe oblicze gatunku. Stała się inspiracją dla nowej generacji muzyki techno pod każdym względem. Prowadzi również, odnoszącą wielkie sukcesy wytwórnię „The Beat Must Fuck”

Jak mówi o sobie – jest techno- tapirem, pół człowiekiem-pół zwierzęciem. Milczącą jednoosobową tancerką, która zostawiła powracanie do starych dźwięków dla tego co jeszcze nigdy nie było usłyszane.

Nie możemy się doczekać!

Informacje o lokalnym wsparciu przed i after podamy soon. 

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Techno Balkon 6. Stella Bossi I GDAŃSK | 17 września 2022, Sobota, Hala Olivia

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →