Tango in The Shadows

Tango in The Shadows | Katowice

15 kwietnia 2024, Poniedziałek

Katowice Miasto Ogrodów

plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Tango in the Shadows

Marcos Ayala

The Tango Company (Argentyna)

Spektakl 2 godziny wraz z przerwą.

Ograniczenie wiekowe +12.

Reżyseria i choreograf: Marcos Ayala

Międzynarodowe wydarzenie na skalę światową. “Tango in The Shadows” w wykonaniu Marcosa Ayali i Paoli Comacho mistrzów tanga prosto z Argentyny. “Tango w cieniu” przenosi nas prosto w świat muzyki Rio de la Plata. Widowisko jest pełne emocji jakie towarzyszą tangu, porusza nasze emocje, szokuje i wciąga w bezpośrednią walkę dwóch światów – światła i mroku. Tango to nie tylko taniec, tango to uczucie że opowiadasz historię. Jest to namiętność, melancholia i porywczość. Tango to wewnętrzna konfrontacja z własnymi przeżyciami.

Marcos Ayala jak zauważają krytycy jest obecnie jednym z najwybitniejszych tancerzy tanga, został laureatem nagrody ” World Champion Tango” oraz był okrzyknięty objawieniem tanga za rolę w musicalu “Chantecler Tango”. Od 2011 roku występuje z własnymi choreografiami na arenie międzynarodowej, wprowadzając swoje widowiska na najważniejsze sceny świata.

Koncert Argentyńskiego Tango w Polsce to również niepowtarzalna okazja do doświadczenia autentycznego tańca tanga. To wydarzenie jest nie tylko koncertem, ale również społecznym wydarzeniem, które integruje społeczność miłośników tanga. To doskonała okazja, aby spotkać nowych ludzi, podzielić się swoją pasją i przeżyć niezapomniane chwile.

Zapraszamy na koncert Argentyńskiego Tango z Marcosem Ayalą w Polsce! Bądź częścią tego niezapomnianego wydarzenia i zanurz się w świat tańca pełnego pasji i emocji.

Do zobaczenia na tanecznym spektaklu «Tango in the Shadows»!

Tango in The Shadows | Katowice | 15 kwietnia 2024, Poniedziałek, Katowice Miasto Ogrodów

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →